NEO-120020T Metal Kafe Sandalyesi

Metal-Kafe-Sandalyesi-NEO-120020T

NEO-120020T Metal Kafe Sandalyesi

Metal Kafe Sandalyesi, bahçede ve iç mekanda kullanılabilen bir üründür. Konforlu, sağlam, ergonomik sandalye, ticari işletme dekorasyonu için doğru seçimdir.

BOYUT
Genişlik : 58cm  / 22,8inc
Derinlik : 49cm  / 19,2inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 9kg

Açıklama

Metal Kafe Sandalyesi

Metal Kafe Sandalyesi; Geniş oturum alanı, kavisli sırt yapısı, ergonomik ölçüleri sayesinde uzun sohbet ve yemek zamanlarında konfor sağlar. Sandalyenin her yeri lazer kesim ile üretilmektedir. Bütün detayları, kusursuz işçilik sayesinde pürüzsüz yüzeylidir. Tercihe göre metal veya alüminyum malzeme ile üretilebilir. Sandalyenin gövdesi ve ahşap kolları için renk seçimi yapılabilir. Mat veya parlak olarak boyanabilir. İncelenen bu sandalye, kolsuz olarak da sipariş verilebilir. Ayrıca bar sandalyesi olarak da üretilebilir. Oturum yerine konulan minder, 5cm kalınlığında ve fermuarlıdır. Kumaş veya deri minder yapılabilir. Bahçe yemek masaları ile birlikte veya iç mekan dekorasyonunda kullanılabilir. Genel olarak tercih edilen yerler; Kafe, restaurant, avm, kahve dükkanı, otel, bar işletmeleridir.

Kaliteli malzeme ve profesyonel üretim sayesinde, yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz, uzun yıllar sağlamlığını korur. Kullanıcı dostudur. Diğer avantajı; dekorasyonda değişiklik yapılacağı zaman tekrar boyanabilir. Metal Kafe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Sandalye Ölçüleri; w.61cm d.58cm h.93cm

Sandalye Ağırlığı; 9 Kg

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-120020T Metal Kafe Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun