NEO-120017T Logolu Metal Sandalye

Logolu-Metal-Sandalye-NEO-120017T-1
Logolu-Metal-Sandalye-NEO-120017T-3
Logolu-Metal-Sandalye-NEO-120017T-2

NEO-120017T Logolu Metal Sandalye

Logolu Metal Sandalye ile restaurant, cafe, hotel, coffee shop, shopping mall dekorasyonlarında, markanız akılda kalıcı olsun. Metal sandalyeyi, kurumsal renklerinizde sipariş verebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 58cm  / 22,8inc
Derinlik : 49cm  / 19,2inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 8,5kg

Açıklama

 Logolu Metal Sandalye

Rekabetin yoğun olduğu sektörlerde, işletmeler, markanın kolay fark edilebilmesini, akılda kalıcı olmasını ve diğerlerinden farklı olmasını isterler. Restaurant, cafe, hotel, coffee shop, shopping mall işletmelerinde kullanılan ekipmanlardaki logo algıyı pekiştirir. Metal sandalyenin sırt bölümünde firmanın logosu veya amblemi lazer ile uygulanmaktadır. Tercihe göre minder üzerine de uygulama yapılabilir. Görselliği ile şık duruşa sahip sandalye aynı zamanda oldukça rahat oturuma sahiptir.

Sandalyenin renkleri, dekorasyon ile bütünlük sağlayacak şekilde ral kartelasından seçilebilir. Mat veya parlak olarak boyanabilir. Ergonomik yapısı, yemek ve sohbet zamanlarında konforlu kullanım sağlar. Bahçe, veranda, teras yemek alanlarında sorunsuz kullanılabilir. Sandalye kolları üzerindeki ahşap parçalar kayın ağacından üretilmektedir. Aynı modelde bar sandalyesi üretilmektedir. Birlikte şık bir kombin oluşturulabilir. Logolu Metal Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Sandalye Ölçüleri; w.61cm d.58cm h.93cm

Sandalye Ağırlığı; 8,5 Kg

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-120017T Logolu Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun