NEO-120021T Çapraz Sırtlı Metal Sandalye

Capraz-Sirtli-Metal-Sandalye-NEO-120021T-1
Capraz-Sirtli-Metal-Sandalye-NEO-120021T-2

NEO-120021T Çapraz Sırtlı Metal Sandalye

Çapraz Sırtlı Metal Sandalye, rahat oturumlu, özgün tasarıma sahip bir üründür. İstenilen renkte üretilebilir. Restaurant, cafe, hotel işletmeleri için idealdir.

BOYUT
Genişlik : 58cm  / 22,8inc
Derinlik : 49cm  / 19,2inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 7kg

Açıklama

Çapraz Sırtlı Metal Sandalye

Dekorasyonda metal mobilyalar beklenmedik etkiler yaratabiliyor. Zengin renk seçeneklerine sahip metal sandalye, sıra dışı bir tasarımdır. Özgün tasarım metal sandalye, neredeyse koltuk rahatlığındadır. Oturum ve sırt bölümü geniştir. Ölçüleri, sırt yüksekliği, kol yapısı misafirler için konforlu bir kullanım sunar. Sırt ve kollardaki ahşap detaylar, sıcak görünüm sağlamaktadır.

Sırt ve kol kısımlarında natürel renkte, birinci sınıf kayın ağacı kullanılmaktadır. Minder 5cm kalınlığında, fermuarlı, renk alternatiflidir. Metal gövde, istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Tercihe göre metal veya alüminyum malzeme ile üretilebilir. Uzun süreli yemek ve sohbet alanlarında için konfor sağlayan ürün, iç ve dış mekan dekorasyonda kullanılabilir. Kafe sandalyeleri grubunda bulunan Çapraz Sırtlı Metal Sandalye; Restaurant, otel yemek alanı, kafe, alışveriş merkezi işletmeleri için idealdir. Ürünün toptan fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Sandalye Ölçüleri; w.61cm d.58cm h.93cm

Sandalye Ağırlığı; 7 Kg

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-120021T Çapraz Sırtlı Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun