NEO-120016T Çapa Metal Sandalye

Capa-Metal-Sandalye-NEO-120016T-1
Capa-Metal-Sandalye-NEO-120016T-3
Capa-Metal-Sandalye-NEO-120016T-2

NEO-120016T Çapa Metal Sandalye

Çapa Metal Sandalye, Coastal tarzda tasarlanmıştır. Metal sandalye, oturum yerinin genişliği ve yüksek sırtı sayesinde rahat oturuma sahiptir. Renk alternatiflidir.

BOYUT
Genişlik : 61cm  / 24inc
Derinlik : 58cm  / 22,8inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 7kg

Açıklama

Çapa Metal Sandalye

Coastal tarzında dekore edilen yemek alanları için tasarlanan Çapa Metal Sandalye, konforlu ve dekoratif bir üründür. Bu tarzda üretilen mobilyalar, deniz kenarındaki evlerin yanı sıra, işletmelerde de kullanılmaktadır. Sandalyenin ergonomik ölçüleri ve sırt yüksekliği konfor sağlar, uzun süreli yemek ve sohbet zamanları için idealdir. Resturant, cafe gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.

Dekorasyon ile uyum sağlaması için metal, ahşap ve minder renkleri, kullanıcı tarafından belirlenebilir. Minder için polyester veya akrilik kumaş tercih edilebilir. Model, tercihe göre metal veya alüminyum malzeme ile üretilebilir. Kapalı yemek alanlarının dışında, bahçe, veranda, teras, havuz kenarı gibi yerlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Ürün, bar sandalyesi olarak da üretilmektedir. Çapa Metal Sandalye ile ilgili bilgi almak için iletişime geçiniz.

Sandalye Ölçüleri; w.61cm d.58cm h.93cm

Sandalye Ağırlığı; 7 Kg

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-120016T Çapa Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun