NEO-120018T Restaurant Metal Sandalye

Restaurant-Metal-Sandalye-NEO-120018T-1
Restaurant-Metal-Sandalye-NEO-120018T-2

NEO-120018T Restaurant Metal Sandalye

Lazer kesim ile üretilen Restaurant Metal Sandalye, uzun ömürlü, rahat oturumlu ve dekoratif bir üründür. Minder ve gövde için renk seçimi yapılabilir.

BOYUT
Genişlik : 48cm  / 18,8inc
Derinlik : 58cm  / 22,8inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 7kg

Açıklama

Restaurant Metal Sandalye

Tamamı lazer kesim ile üretilen metal sandalye, dekorasyonda fark yaratmak isteyenler için özgün bir modeldir. Kolların ve sırt kısmının kavisli olması, rahat oturum sağlamaktadır. Kollar üzerindeki ahşap, kayın ağacından üretilmektedir. Metal gövde, ahşap kollar ve minder için renk seçimleri kullanıcı tarafından belirlenebilir. Minderlerin üretiminde kumaş veya deri kullanılabilir, renk ve desen seçimi yapılabilir. Minder üretiminde yüksek densiteli sünger kullanılmaktadır.

Restaurant sandalyeleri kategorisinde bulunan ürün, uzun ömürlüdür ve kalabalık işletmelerde uzun yıllar dayanıklılığını korur. Cafe, restaurant, otel, alışveriş merkezi, bar, kahve dükkanı kullanımı için idealdir. Metal sandalyenin en önemli avantajlarından biri de, dekorasyonda değişiklik yapıldığında tekrar boyanabilir, yeni görünümüne kavuşabilir. Model, bar sandalyesi olarak da üretilebilir. Restaurant Metal Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Sandalye Ölçüleri; w.61cm d.58cm h.93cm

Sandalye Ağırlığı; 7 Kg

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-120018T Restaurant Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun