NEO-250166T Tolix Metal Sandalye Kollu Döşemeli

NEO-250166T-Tolix-Metal-Sandalye-Kollu-Dosemeli-1
NEO-250166T-Tolix-Metal-Sandalye-Kollu-Dosemeli-4
NEO-250166T-Tolix-Metal-Sandalye-Kollu-Dosemeli-3
NEO-250166T-Tolix-Metal-Sandalye-Kollu-Dosemeli-2
Tolix Metal Sandalye Kollu Döşemeli NEO-250166T-5

NEO-250166T Tolix Metal Sandalye Kollu Döşemeli

0 out of 5

Tolix sandalye, döşemeli olarak daha konforlu daha iddialı. Ev dekorasyonunun yanı sıra cafe sandalyesi, restaurant sandalyesi, food court sandalyesi olarak tercih edilmektedir. İç mekan kullanımı için uygundur. Metal sandalye, rustik, endüstriyel, loft gibi pek çok dekorasyona uyum sağlar.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 58cm  / 22,8inc
Derinlik : 57cm  / 22,4inc
Sırt Yüksekliği : 84cm  / 33,1inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 8,3kg
Stok kodu: NEO-250166T Kategoriler:

Açıklama

Tolix Metal Sandalye Kollu Döşemeli

  • 1934 yılında tasarlanan ve günümüzde hala favori olan Tolix sandalye, döşemeli olarak üretilmekte, daha rahat oturum ile ve daha farklı görünümde sunulmaktadır. Rustik, endüstriyel, loft gibi pek çok dekorasyona uyum sağlayan sandalye, özel üretim olduğu için renk seçimi yapılabilir. Sandalyenin oturum kısmı kalıp ile şekil verilen metaldir, döşeme altında plywood bulunur. Kol üzerindeki ahşap, daha sıcak görünüm sağlamaktadır.
  • Oturum ve sırt kısmında bulunan döşeme için deri veya kumaş kullanılabilir. Çok sayıda renk ve desen alternatifi bulunmaktadır.
  • Metal gövde statik boyalıdır. İstenilen renge, parlak veya mat olarak boyanabilir.
  • Kol üzerindeki ahşabın rengi için seçim yapılabilir.
  • Ürün, iç mekan kullanımına uygundur.
  • Tolix sandalye ölçüleri w.58cm d.57cm h.84cm
  • Ev dekorasyonu ve işletmeler için idealdir. Oldukça sağlam gövde yapısı sayesinde ürün, cafe sandalyesi, restaurant sandalyesi, food court sandalyesi olarak kullanılmaktadır. Şirket, hastane, ofis binalarının yemek alanı için de tercih edilmektedir. Daha fazla bilgi ve toptan satış için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo