NEO-251161T Cafe Kanepe İki Kişilik Döşemeli Metal

NEO-251161T-Cafe-Kanepe-İki-Kisilik-Dosemeli-Metal-1
NEO-251161T-Cafe-Kanepe-İki-Kisilik-Dosemeli-Metal-2

NEO-251161T Cafe Kanepe İki Kişilik Döşemeli Metal

Horeca sektörü için tasarlanan kanepe, rahat oturumu, dayanıklılığı ve geometrik görünümü sayesinde ideal bir üründür. Cafe kanepesi olarak kullanımının yanında ofis, plaza, fabrika, hastane, klinik dekorasyonları için de doğru seçimdir. Deri veya kumaş ile döşenebilir. Metal gövde için renk seçimi yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-251161T Kategoriler:

Açıklama

Cafe Kanepe İki Kişilik Döşemeli Metal

  • Horeca sektöründeki işletmelerin kullanımı için tasarlanan modern kanepe, misafirlerin konforlu zaman geçirmesi için idealdir. Sade ama iddialı kanepenin, abartılı detayları yoktur, düşük sırt yüksekliği sayesinde kalabalık yemek alanlarında ferah görünüm sağlar. Hafif olduğu için kolayca yeri değiştirilebilir. Periyodik bakımı yoktur. Uzun saatler boyunca rahat oturum için son derece rahattır.
  • İşletmenin tarzına göre deri veya kumaş ile döşenebilir. Farklı türlerde deri & kumaş kartelaları mevcuttur, renk & desen seçimi yapılabilir.
  • Metal gövde oldukça dayanıklıdır ve istenilen renkte boyanabilir. Ral kartelasından seçim yapılabilir.
  • Bu tasarım, tekli koltuk olarak da üretilmektedir. Yemek masası yanında birlikte kullanılabilir veya aralarına konulacak orta sehpa ile birlikte oturma grubu oluşturulabilir.
  • Kanepe ölçüleri w.130cm d.75cm h.70cm Ağırlığı 14,5 Kg
  • İç mekan dekorasyonu için uygundur.
  • Cafe mobilyaları, restaurant mobilyaları, otel mobilyaları kategorisinde bulunan kanepe, farklı alanlarda da kullanılabilir. Ofis, plaza, fabrika, hastane, klinik dekorasyonları için de doğru seçimdir.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-251161T Cafe Kanepe İki Kişilik Döşemeli Metal” için yorum yapan ilk kişi siz olun