NEO-300114T Restaurant Döşemeli Sandalye

Restaurant Döşemeli Sandalye NEO-300114T
Restaurant Döşemeli Sandalye-1 NEO-300114T
Restaurant Döşemeli Sandalye-2 NEO-300114T
Restaurant Döşemeli Sandalye-3 NEO-300114T

NEO-300114T Restaurant Döşemeli Sandalye

0 out of 5

Restaurant Döşemeli Sandalye, klasik tasarımı ve işlevsel kullanımıyla işletmelerin beğenisini kazanıyor. Otel yemek alanları, restoran, cafe, coffee shop, steak house ve fast food dekorasyonu için sıklıkla tercih edilen ürün, rahatlığıyla uzun süreli oturumu kolay hâle getiriyor. Sandalyenin sırt tasarımı omurga sağlığını destekliyor ve misafirlerinizi sağlıklı olduğu kadar konforlu bir şekilde ağırlamanızı sağlıyor.

BOYUT
Genişlik : 47cm  / 18,5inc
Derinlik : 58cm  / 22,8inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 5,7kg

Açıklama

Restaurant Döşemeli Sandalye

Restaurant Döşemeli Sandalye, klasik tasarımı ve işlevsel kullanımıyla işletmelerin beğenisini kazanıyor. Otel yemek alanları, restoran, cafe, coffee shop, steak house ve fast food dekorasyonu için sıklıkla tercih edilen ürün, rahatlığıyla uzun süreli oturumu kolay hâle getiriyor. Mutfak sandalyesi olarakta kullanılan sandalyenin sırt tasarımı omurga sağlığını destekliyor ve misafirlerinizi sağlıklı olduğu kadar konforlu bir şekilde ağırlamanızı sağlıyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan ürünün rengi kullanıcı tarafından seçilebiliyor. Ahşap gövde kısmı birinci sınıf kayın ağacından imal ediliyor. Sandalyenin sırt ve oturum kısımlarında iç dolgu malzemesi olarak yüksek dansiteli sünger kullanılıyor. Üst döşeme için farklı renk ve desenlerin bulunduğu birçok karteladan seçim yapılabiliyor. Döşemede kullanılan kumaş ve deri türleri arasında suni deri, süet, nubuk, kadife, akrilik ve pamuk gibi seçenekler bulunuyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan sandalye, işletmelerinde klasik ve sade dekorasyonu tercih edenler için ideal bir ürün olarak dikkat çekiyor. İşletmenizin tarzına rahatlıkla uyum sağlayabilen ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ürünü sipariş edebilirsiniz.

  • Restaurant Döşemeli Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, fast food dekorasyonlarında kullanılabilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Restaurant sandalyesi ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo