NEO-300177T Otel Restaurant Döşemeli Sandalye

Otel Restaurant Döşemeli Sandalye NEO-300177T
Otel Restaurant Döşemeli Sandalye-1 NEO-300177T
Otel Restaurant Döşemeli Sandalye-2 NEO-300177T
Otel Restaurant Döşemeli Sandalye-3 NEO-300177T
Otel Restaurant Döşemeli Sandalye-4 NEO-300177T
Otel Restaurant Döşemeli Sandalye-5 NEO-300177T

NEO-300177T Otel Restaurant Döşemeli Sandalye

0 out of 5

Sipariş üzerine üretim programına alınan Otel Restaurant Döşemeli Sandalye, iç mekân kullanımı için oldukça uygun. Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop ve steak house dekorasyonlarında işletmeciler tarafından sıkça tercih edilen model, konfor ve dayanıklılık vadediyor.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 52cm  / 20,4inc
Derinlik : 63cm  / 24,8inc
Sırt Yüksekliği : 85cm  / 33,4inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 6,6kg

Açıklama

Otel Restaurant Döşemeli Sandalye

Sipariş üzerine üretim programına alınan Otel Restaurant Döşemeli Sandalye, iç mekân kullanımı için oldukça uygun. Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop ve steak house dekorasyonlarında işletmeciler tarafından sıkça tercih edilen ahşap sandalye, konfor ve dayanıklılık vadediyor.

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen ahşap gövde, ürünün dayanıklı yapısını ortaya koyuyor. Yüksek dansiteli sünger yardımıyla kaliteli bir iç dolgusuna sahip olan döşemeli kısımda farklı renk, desen ve türlerde üretilen kumaş veya deri kullanılıyor. Kadife, keten, pamuk, suni deri, süet, nubuk ve akrilik seçeneklerinin yer aldığı kartelalar da döşeme tasarımını iyileştirmek için beğeninize sunuluyor. Kollu sandalye şeklinde de üretilen modelin ahşap ayakları için renk seçimi yapılabiliyor.

Bulunduğu ortama apayrı bir şıklık katan ve kullanıcı ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren ürün, marka kimliğinizi yansıtmayı da başarıyor. Siz de işletmenizi çok işlevsel ve zarif bir parçayla tamamlamak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve sandalyenin üretim süreci, modifikasyon seçenekleri, teslimat süresi ve fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Otel Restaurant Döşemeli Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, ofis işletmelerinin yemek alanları için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu tasarım kollu sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Restaurant sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo