NEO-300164T Otel Restaurant Döşemeli Kollu Sandalye

Otel Restaurant Döşemeli Kollu Sandalye NEO-300164T-1 (1)
Otel Restaurant Döşemeli Kollu Sandalye NEO-300164T-2
Otel Restaurant Döşemeli Kollu Sandalye NEO-300164T-3
Otel Restaurant Döşemeli Kollu Sandalye NEO-300164T-4
Otel Restaurant Döşemeli Kollu Sandalye NEO-300164T-5

NEO-300164T Otel Restaurant Döşemeli Kollu Sandalye

0 out of 5

İşletmenize ayrı bir hava katıp marka kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak olan Otel Restaurant Döşemeli Kollu Sandalye, uzun süreli kullanım avantajıyla ön plana çıkıyor. Siz de hizmet sektöründe sıkça tercih edilen sandalyenin üretim süreci, teslimat süresi, teknik özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, isterseniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Ürün hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 55,5cm  / 21,8inc
Derinlik : 64,5cm  / 25,3inc
Sırt Yüksekliği : 87cm  / 34,2inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 8kg

Açıklama

Otel Restaurant Döşemeli Kollu Sandalye

İç mekân kullanımı için son derece uygun olan Otel Restaurant Döşemeli Kollu Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Otel yemek alanları, restoran, cafe, coffee shop ve steak house gibi hizmet sektöründe yer alan işletmelerin dekorasyonunda tercih edilen ahşap sandalye; hastane, klinik ve ofislerin yemek alanları için de son derece ideal.

Ahşap gövde imalatında birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılan ürünün döşemelerinde ise yüksek dansiteli sünger tercih ediliyor. Döşemeli kısımlar için farklı renk, tür ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabiliyor. Ayrıca suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk ve akrilik seçeneklerinin yer aldığı kartelalar da kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Sandalyenin ahşap ayakları için renk seçimi kullanıcının tercihine bırakılıyor.

İşletmenize ayrı bir hava katıp marka kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak olan ürün, uzun süreli kullanım avantajıyla ön plana çıkıyor. Siz de hizmet sektöründe sıkça tercih edilen sandalyenin üretim süreci, teslimat süresi, teknik özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, isterseniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Otel Restaurant Döşemeli Kollu Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, ofis işletmelerinin yemek alanları için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu tasarım kolsuz sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Restaurant sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo