NEO-300211T Kahve Dükkanı Kollu Sandalye

Kahve Dükkanı Kollu Sandalye NEO-300211T
Kahve Dükkanı Kollu Sandalye-1 NEO-300211T
Kahve Dükkanı Kollu Sandalye-2 NEO-300211T
Kahve Dükkanı Kollu Sandalye-3 NEO-300211T

NEO-300211T Kahve Dükkanı Kollu Sandalye

0 out of 5

Kahve Dükkanı Kollu Sandalye, sipariş üzerine üretim sürecine dahil ediliyor. İç mekân kullanımı için son derece uygun olan ürün, modern detaylarıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Yüksek dansiteli süngerden imal edilen oturum kısmında farklı tür, desen ve renklerde kumaş ya da deri tercih etme şansına sahipsiniz.

Stok kodu: NEO-300211T Kategoriler:

Açıklama

Kahve Dükkanı Kollu Sandalye

Kahve Dükkanı Kollu Sandalye, sipariş üzerine üretim sürecine dahil ediliyor. İç mekân kullanımı için son derece uygun olan ürün, modern detaylarıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Horeca sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin tercih ettiği ahşap sandalye oldukça şık bir tasarıma sahip. Otel, restaurant, cafe, coffee shop ve steakhouse gibi işletmelerde kullanılan ürün, ilk bakışta dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

Hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında da tercih edilen model, dayanıklı yapısını uzun yıllar muhafaza edebiliyor. Ürünün ahşap ayaklarının üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Yüksek dansiteli süngerden imal edilen oturum kısmında farklı tür, desen ve renklerde kumaş ya da deri tercih etme şansına sahipsiniz. Ayrıca seçim şansınızı artıran suni deri, süet, nubuk, pamuk, akrilik, keten ve kadife opsiyonlarının yer aldığı kartelalar da kullanıcı deneyimini daha iyi hâle getiriyor. Sandalyenin ahşap ayakları için renk seçimi yapılabiliyor. Ahşap ayaklar sizin belirleyeceğiniz renkte lake olarak da boyanabiliyor.

Sağlıklı ve konforlu oturumu destekleyen sandalyenin üretim aşamaları ve modifikasyon süreci hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Kahve Dükkanı Kollu Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap ayakların üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ceviz rengi ahşap ayaklar için farklı renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre ahşap ayaklar, istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Kollu Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo