NEO-300256T Restaurant Ahşap Döşemeli Sandalye

Restaurant Ahşap Döşemeli Sandalye NEO-300256T
Restaurant Ahşap Döşemeli Sandalye-1 NEO-300256T
Restaurant Ahşap Döşemeli Sandalye-2 NEO-300256T
Restaurant Ahşap Döşemeli Sandalye-3 NEO-300256T
Restaurant Ahşap Döşemeli Sandalye-4 NEO-300256T

NEO-300256T Restaurant Ahşap Döşemeli Sandalye

0 out of 5

Restaurant Ahşap Döşemeli Sandalye; Sade, şık ve rahat tasarım detaylarıyla dikkat çekiyor. Daha çok otel yemek alanları, cafe, coffee shop, restaurant, bar ve fast food gibi alanlarda tercih edilen model, vücutla uyumlu kavisli sırt detayı sayesinde omurga sağlığını destekleyerek uzun süreli oturumda konforlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Restaurant Ahşap Döşemeli Sandalye ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 47cm  / 18,5inc
Derinlik : 56cm  / 22inc
Sırt Yüksekliği : 90cm  / 35,4inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 7,8kg

Açıklama

Restaurant Ahşap Döşemeli Sandalye

Restaurant Ahşap Döşemeli Sandalye; Sade, şık ve rahat tasarım detaylarıyla dikkat çekiyor. Daha çok otel yemek alanları, cafe, coffee shop, restaurant, bar ve fast food gibi alanlarda tercih edilen model, mutfak sandalyesi olarakta kullanılabiliyor. Vücutla uyumlu kavisli sırt detayı sayesinde omurga sağlığını destekleyerek uzun süreli oturumda konforlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Sandalye sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Gövde ve ayakların imalatında, rengi kullanıcı tarafından seçilebilen birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor ve dilenirse istenen renkte lake uygulaması yapılabiliyor. Tasarımdan üretime kadar deneyim ve kalitenin bir araya geldiği ürünün oturum ve sırt kısmındaki döşeme için, farklı türlerde renk ve desene sahip kumaş veya deri uygulanabiliyor. Kumaş ve deri seçeneklerinin yer aldığı çok sayıda kartela, işletmenize özel bir sandalyeye sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Uzun süreli kullanım avantajı vadeden üründe misafirleriniz için rahat ve sağlıklı bir oturum deneyimi garanti ediliyor. Siz de işletmenize özel olarak üretilen sandalye kullanmak isterseniz, detaylar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve dilerseniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Restaurant Ahşap Döşemeli Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Gövde ve ayakların üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum ve sırt kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmeler için idealdir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebilir. Kalabalık yemek alanlarında, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Restaurant mobilyaları ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatları için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo