NEO-300363T Nostaljik Ahşap Torna Sandalye

Nostaljik Ahşap Torna Sandalye NEO-300363T
Nostaljik Ahşap Torna Sandalye-1 NEO-300363T

NEO-300363T Nostaljik Ahşap Torna Sandalye

0 out of 5

Nostaljik Ahşap Torna Sandalye, yüksek kalite standartlarına sahip ve dayanıklı malzemeler ile üretilmektedir. Fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak üretilen gövdeye sahip olan sandalye modelinin uzun yıllar dayanıklılığını korur. Sırt ve oturma kısmında, yüksek dansiteli ve konforlu sünger kullanılmaktadır. Birçok farklı alanda kullanmayı tercih edebileceğiniz ürün tasarımı, evlerinizin yemek odaları için de ideal bir kullanıma imkan tanır.

Sandalye ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 61cm  / 24inc
Derinlik : 57cm  / 22,4inc
Sırt Yüksekliği : 72cm  / 28,3inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 11,5kg

Açıklama

Nostaljik Ahşap Torna Sandalye

Nostaljik Ahşap Torna Sandalye, yüksek kalite standartlarına sahip ve dayanıklı malzemeler ile üretilmektedir. Fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak üretilen gövdeye sahip olan sandalye modelinin uzun yıllar dayanıklılığını korur. Sırt ve oturma kısmında, yüksek dansiteli ve konforlu sünger kullanılmaktadır. Birçok farklı alanda kullanmayı tercih edebileceğiniz ürün tasarımı, evlerinizin mutfak sandalyesi olarakta ideal bir kullanıma imkan tanır.

Tercih ettiğiniz yaşam alanlarının genel dekorasyonuna nostaljik bir atmosfer kazandıracak olan sandalye tasarımı, oldukça rahat bir kullanım alanı sunar. Ürün döşemesi için pamuk, akrilik, suni deri, nubuk, kadife, keten gibi birçok farklı kartela seçeneği içerisinden seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sandalye modelini otellerin yemek bölümleri, rastaurant, cafe, coffee shop, fast food alanları, bar işletmelerinin yanı sıra hastane, klinik, ofis, fabrika gibi alanların yemek yeme kısımlarında da kullanabilirsiniz. Ergonomik ve şık bir tasarıma sahip olan sandalye modeli ile dilediğiniz yerde rahat bir oturma alanı oluşturabilirsiniz.

Ürünün üretim süreci, logolu üretim, teslimat süresi, modifikasyon seçenekleri ve fiyat ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Opsiyonları:

  • Nostaljik Ahşap Torna Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum ve sırt kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde lake boyalıdır. Dekorasyona göre farklı renklere boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmeler için idealdir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebilir. Kalabalık yemek alanlarında, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Nostaljik  sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.