NEO-300302T Döşemeli Kontra Cafe Sandalyesi İç Mekan

NEO-300302T-Döşemeli-Kontra-Cafe-Sandalyesi-İç-Mekan-1
NEO-300302T-Döşemeli-Kontra-Cafe-Sandalyesi-İç-Mekan-2

NEO-300302T Döşemeli Kontra Cafe Sandalyesi İç Mekan

Döşemeli kontra cafe sandalyesi iç mekan tasarımlarınız için modern ve dinamik bir seçenek sunuyor. Cafe, coffee shop, restaurant ve otel dekorasyonu için idealdir.

Döşemeli kontra cafe sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Döşemeli Kontra Cafe Sandalyesi İç Mekan

Döşemeli kontra sandalye iç mekan tasarımlarınız için modern ve dinamik bir seçenek sunuyor. Cafe, coffee shop, restaurant ve otellerin yemek alanları için son derece uyumlu olan bu ürünü, dilerseniz şirket, hastane, okul ve kamu kurumlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oturum ve sırt alanı kontra ahşap üzerine döşenmiş olan modelin, gövdesi ise birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilmiştir. Bu sayede uzun süreli kullanımlara karşı dayanıklılık gösterir. Kolsuz özelliği ile misafirlerinize ve müşterilerinize geniş ve konforlu bir oturum alanı sunan ürün, yaslanma alanındaki kavisle de sırtı kavrayarak sağlıklı bir alan yaratıyor. Sandalyenin arkasında bulunan ahşap destek detayları ise tasarımın tamamlayıcı unsurları olarak göz dolduruyor.

Modern görüntüsü ile dikkat çeken sandalyeyi, üzerinde değişiklikler yaparak daha kişisel bir tasarım haline getirebilirsiniz. Ürünü kullanacağınız alanın renklerine göre, sandalyenin döşeme kumaşını ve desenini değiştirebilir veya deri ile kaplatabilirsiniz. Dayanıklı ahşap malzemesinin renginde de farklılığa gidebilirsiniz.

Döşemeli kontra cafe sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Oturum ve sırt kısmı kontra ahşap üzerine döşemelidir. 
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.  
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • İç mekan kullanımı için uygundur. Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Cafe, restaurant, otel yemek alanları, coffee shop gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerde dekore edilebilir. Ayrıca şirket, hastane, okul, kamu kurumu gibi kalabalık yerler için idealdir.
  • Cafe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300302T Döşemeli Kontra Cafe Sandalyesi İç Mekan” için yorum yapan ilk kişi siz olun