NEO-300303T Döşemeli Kontra Cafe Sandalyesi Modern

NEO-300303T-Döşemeli-Kontra-Cafe-Sandalyesi-Modern-1

NEO-300303T Döşemeli Kontra Cafe Sandalyesi Modern

Modern tasarımı ve sunduğu konfor ile iyi bir seçim olan Döşemeli Kontra Cafe Sandalyesi Modern, cafe, coffee shop ve restaurant gibi birçok sosyal alanda kullanabilirsiniz

Döşemeli Kontra Cafe Sandalyesi Modern üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 51cm  / 20inc
Derinlik : 58cm  / 22,8inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,6inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 7,9kg

Açıklama

Döşemeli Kontra Cafe Sandalyesi Modern

Dinamik çizgileri, modern tasarımı ve sunduğu konfor ile iyi bir sandalye alternatifi olan bu ahşap sandalye modeli cafe, coffee shop ve restaurant gibi birçok sosyal alanda kullanabilirsiniz. Döşemeli kontra cafe sandalyesi ürününü, dilerseniz şirket içi tasarımlarınıza ya da okul ve hastane gibi kurumsal mekanlara da rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Gövde bölümü birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilmiş, oturum ve yaslanma alanı ise kontra ahşap üzerine döşeme uygulaması ile yerleştirilmiştir. Kolsuz olması sebebiyle uzun oturma sürelerinde özgür bir hareket alanı sunmaktadır.

Özellikle dinamik mekanlarla iyi bir uyum yakalayacak olan bu konforlu sandalyeyi, kendi istekleriniz doğrultusunda daha kişisel bir tasarıma dönüştürebilirsiniz. Sandalyenin tüm ahşap rengini değiştirebilir veya oturum ve sırt alanındaki döşeme kumaşını deri veya kumaş ile kaplatabilirsiniz. Döşeme bölümünü sade ya da desenli bir seçimle üretilebilir ve işletmenizin kurumsal renkleriyle uyumlu hale getirebilirsiniz.

Döşemeli kontra cafe sandalyesi ürünü hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Oturum ve sırt kısmı kontra ahşap üzerine döşemelidir. 
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.  Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Cafe, restaurant, otel yemek alanları, coffee shop gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerde dekore edilebilir. Ayrıca şirket, hastane, okul, kamu kurumu gibi kalabalık yerler için idealdir.
  • Cafe mobilyalarını ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300303T Döşemeli Kontra Cafe Sandalyesi Modern” için yorum yapan ilk kişi siz olun