NEO-300340T Louis XVI Madalyon Sandalye

NEO-300340T-Louis-XVI-Madalyon-Sandalye-1
NEO-300340T-Louis-XVI-Madalyon-Sandalye-2

NEO-300340T Louis XVI Madalyon Sandalye

Louis XVI Madalyon Sandalye, 17 ve 18. yüzyıl Avrupa’sının saray şıklığını günümüze taşıyor. Elit bir atmosfer elde etmek isteyen işletmelerin seçimidir.

BOYUT
Genişlik : 50cm  / 19,6inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 95cm  / 37,4inc
Oturum Yüksekliği : 49cm  / 19,2inc
Ağırlık : 5,1kg

Açıklama

Louis XVI Madalyon Sandalye

Louis XVI Madalyon Sandalye, 17 ve 18. yüzyıl Avrupa’sının saray şıklığını günümüze taşıyor. Elit bir atmosfer elde etmek isteyen restaurant, cafe, bistro salonu, otel ve benzeri mekan işletmecileri tarafından tercih edilen bu retro mobilya, oturum rahatlığıyla da müşteri memnuniyetine büyük katkıda bulunuyor.

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen ahşap sandalye, detaylarıyla da göz dolduruyor. Torna ayak, ahşap üzerindeki motiflerle ve döşeme bitimlerindeki fitillerle birlikte bütünleşik bir görüntü sağlıyor.

Toplu sipariş verilmek istendiğinde ise döşeme malzemesinde ve gövde renginde değişiklik yapılabilen ahşap sandalye, istenilen iç mekan mobilya tasarım stiline uygun hale getirilebiliyor. Talep edildiği takdirde firma logosunun da zarif şekilde işlenebildiği iç mekan sandalyesi, bir prestij objesi olarak kullanıldığı mekanda ön plana çıkıyor.

Çok uzun ömürlü bir malzeme olan kayın ağacı, yüzeyinde kullanımdan kaynaklanan zedelenmeler olsa bile zımparalanıp tekrar boyanabiliyor. Ayrıca genel dekorasyon değiştiğinde, döşeme kumaşı da değiştirilebilen sandalye, yepyeni bir görüntüye bürünebiliyor.

Şık mekanlarınızın sofistike görüntüsünü ahşabın sıcaklığıyla pekiştirmek için, madalyon sandalye modelini tercih edebilirsiniz. Modelin detayları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz toplu sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir. Torna Ayaklıdır.
  • Döşeme kısmı için farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Tercihe göre kapitoneli döşenebilir.
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Şık restaurant, cafe, otel dekorasyonlarında tercih edilmektedir. İç mekanda kullanılması önerilir.
  • Louis XVI Madalyon Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300340T Louis XVI Madalyon Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun