NEO-300343T Louis XVI Madalyon Kollu Sandalye

NEO-300343T-Louis-XVI-Madalyon-Kollu-Sandalye-1
NEO-300343T-Louis-XVI-Madalyon-Kollu-Sandalye-2
NEO-300343T-Louis-XVI-Madalyon-Kollu-Sandalye-3
NEO-300343T-Louis-XVI-Madalyon-Kollu-Sandalye-4
NEO-300343T-Louis-XVI-Madalyon-Kollu-Sandalye-5

NEO-300343T Louis XVI Madalyon Kollu Sandalye

0 out of 5

Louis XVI Madalyon Kollu Sandalye, klasik dekorasyon tarzıyla film dekoru gibi bir atmosfer yaratan işletmeler için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Açıklama

Louis XVI Madalyon Kollu Sandalye

Louis XVI Madalyon Kollu Sandalye, klasik dekorasyon tarzıyla film dekoru gibi bir atmosfer yaratan işletmeler için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Klasik tarzdaki bir sandalyenin de rahat olabileceğinin en iyi örneklerinden biri olan ürün, restoran, otel yemek alanı ve cafelerin iç mekân dekorasyonları için uygundur.

Sandalyenin tüm üretim sürecinde kaliteli malzeme ve işçilikten faydalanılıyor. Ahşap gövde için birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı uygulanırken oturum ve sırt kısmında döşeme kullanılıyor. Üzerinde çeşitli modifikasyonlar yapılabilen sandalyenin döşemesinde, farklı türlerde renk ve desene sahip kumaş ya da deri uygulanabiliyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan ürünün ayak rengi de kullanıcının isteğine göre modifiye edilebiliyor. Yüksek adetli siparişlerinizde, ürün üzerinde yapılan küçük değişiklikler sandalyenin işletmenizin genel havasına uyum sağlamasını kolaylaştırıyor.

Misafirleri için eski dönemlerin klasik atmosferini yaratmayı tercih eden işletmeler için, şık ve konforlu bir çözüm oluşturan sandalyenin omurga sağlığını destekleyen tasarımı sağlıklı bir kullanıcı deneyimi vadediyor. Klasik, konforlu ve firmanıza özel bir retro mobilya kullanmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilir ve dilerseniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövdenin üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir.
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, otel yemek alanı, cafe dekorasyonları için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Madalyon kollu sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.