NEO-300571T Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye

Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye NEO-300571T-1
Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye NEO-300571T-2
Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye NEO-300571T-3
Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye NEO-300571T-4
Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye NEO-300571T-5
Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye NEO-300571T-6
Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye NEO-300571T-7
Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye NEO-300571T-8
Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye NEO-300571T-9

NEO-300571T Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye

Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye, sipariş üzerine imalat programına dâhil ediliyor. Horeca sektöründeki işletmeler için doğru seçeneklerden biri olan ürün, iç mekân kullanımı için uygun.

Otel, restaurant, cafe, coffee shop ve steakhouse gibi işletmelerin dekorasyonunda tercih edilen sandalye; hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında da kullanılabiliyor.

BOYUT
Genişlik : 59cm  / 23,2inc
Derinlik : 61cm  / 24inc
Sırt Yüksekliği : 84,5cm  / 33,2inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 9,4kg

Açıklama

Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye

Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye, sipariş üzerine imalat programına dâhil ediliyor. Horeca sektöründeki işletmeler için doğru seçeneklerden biri olan ürün, iç mekân kullanımı için uygun.

Otel, restaurant, cafe, coffee shop ve steakhouse gibi işletmelerin dekorasyonunda tercih edilen sandalye; hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında ve ev dekorasyonunda mutfak sandalyesi olarakta kullanılabiliyor.

Konuklarınıza konforlu bir oturum deneyimi sunmanızı sağlayan ürünün ahşap gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. Sandalyenin dayanıklı kullanıcı deneyimi ortaya koyan ahşap gövdesi için renk seçimi yapılabiliyor. Gövde, ceviz veya meşe renklerinde boyanabildiği gibi, isteğe bağlı olarak lake uygulaması da yapılabiliyor.

Oturum rahatlığı göz önünde bulundurularak yüksek dansiteli süngerden imal edilen döşemeli kısım için farklı tür, renk ve desenlerde deri veya kumaş seçimi yapmanız mümkün. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, akrilik ve pamuk alternatiflerinin yer aldığı kartelalar ise döşemeli bölümün seçiminde sizin için çeşitli alternatifler yaratıyor.

Opsiyonları:

  • Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Ceviz veya meşe renklerinde boyanabilir, isteğe göre lake uygulaması da yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel, restaurant, coffee shop, cafe, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300571T Retro Tarz Kafes Ahşap Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun