NEO-300586T Eklektik Tarz Cafe Sandalyesi

Eklektik Tarz Cafe Sandalyesi NEO-300586T-1
Eklektik Tarz Cafe Sandalyesi NEO-300586T-1
Eklektik Tarz Cafe Sandalyesi NEO-300586T-2
Eklektik Tarz Cafe Sandalyesi NEO-300586T-3
Eklektik Tarz Cafe Sandalyesi NEO-300586T-4
Eklektik Tarz Cafe Sandalyesi NEO-300586T-5
Eklektik Tarz Cafe Sandalyesi NEO-300586T-6
Eklektik Tarz Cafe Sandalyesi NEO-300586T-7
Eklektik Tarz Cafe Sandalyesi NEO-300586T-8

NEO-300586T Eklektik Tarz Cafe Sandalyesi

Eklektik Tarz Cafe Sandalyesi, cafe ve restaurant dekorasyonu için idealdir. Ayrıca, şirket, okul, hastane gibi kurumlarda misafir bekleme sandalyesi olarak dekore edilebilir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 61cm  / 24inc
Derinlik : 59cm  / 23,2inc
Sırt Yüksekliği : 80cm  / 31,4inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 7,1kg

Açıklama

Eklektik Tarz Cafe Sandalyesi

Eklektik Tarz Cafe Sandalyesi, cafe, restaurant ve otellerin iç mekânlarında kullanılabiliyor. Ürün aynı zamanda hastane ve şirket gibi kurumlarda misafir bekleme koltukları olarak da tercih edilebiliyor. Sandalye, sağlamlığı ve rahatlığıyla uzun süreli oturumlarda konforlu bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Ayrıca estetik tasarımıyla firmanızın dekorasyonuna şık bir hava katıyor.

Üretim programına siparişe göre alınan ürünün ayakları ahşap malzeme kullanılarak imal ediliyor. Sandalye, vücutla uyumlu gövde çizgileri ile rahat kullanım sunuyor. Buna ek olarak döşeme şeklinde tasarlanan ve kaliteli bir dolgu malzemesiyle üretilen oturum ve sırt kısmı da ürünün rahatlığını destekliyor.

Döşeme için farklı renk ve desenlerde kumaş ya da deri kaplama uygulanabiliyor. Firmanızın dekorasyonuna uyumlu olarak değiştirebileceğiniz ahşap kısmın rengi lake olarak da boyanabiliyor.

Şirketinizin kurumsal kimliğini yansıtmak isterseniz ürüne logo uygulaması yapılmasını da talep edebilirsiniz. Cafe Sandalyesi modeli, firmanızın tarzını ve kalitesini öne çıkarıyor.

Siz de işletmenizin iç mekânları için ideal seçeneklerden biri olan bu sandalyenin imalat aşamaları, teknik konular ve modifikasyon seçenekleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz toplu sipariş vermek üzere de bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 

  • Kullanılan Malzeme: Ayaklar ahşap, oturum bölümü döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Ahşap rengi tercihe bağlı olarak değişebilir. Lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Cafe, restaurant, otel dekorasyonunda kullanılabilir. Şirket, okul, hastane gibi kurumlarda misafir bekleme sandalyesi olarak dekore edilebilir.
  • Cafe mobilyalarının toptan satışı ile ilgili detaylı bilgi isteyiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300586T Eklektik Tarz Cafe Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun