NEO-300592T Klasik Kollu Restaurant Sandalyesi

Klasik Kollu Restaurant Sandalyesi NEO-300592T-1
Klasik Kollu Restaurant Sandalyesi NEO-300592T-2
Klasik Kollu Restaurant Sandalyesi NEO-300592T-3
Klasik Kollu Restaurant Sandalyesi NEO-300592T-4
Klasik Kollu Restaurant Sandalyesi NEO-300592T-5
Klasik Kollu Restaurant Sandalyesi NEO-300592T-6
Klasik Kollu Restaurant Sandalyesi NEO-300592T-7

NEO-300592T Klasik Kollu Restaurant Sandalyesi

Klasik Kollu Restaurant Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına dahil ediliyor. İç mekân kullanımı için oldukça ideal olan ürün, oturum rahatlığı ve işlevselliğiyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Yeme-içme sektöründe bulunan otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, fast food ve bar gibi işletmeler ürünü sıkça tercih ediyor. Model ek olarak hastane, klinik, ofis ve plazaların yemek bölümlerinde de kullanılıyor.

Ürün ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Klasik Kollu Restaurant Sandalyesi

Klasik Kollu Restaurant Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına dahil ediliyor. İç mekân kullanımı için oldukça ideal olan ahşap sandalye, oturum rahatlığı ve işlevselliğiyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Yeme-içme sektöründe bulunan otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, fast food ve bar gibi işletmeler ürünü sıkça tercih ediyor. Model ek olarak hastane, klinik, ofis ve plazaların yemek bölümlerinde de kullanılıyor.

Sandalyenin ahşap gövde üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Gövde için renk seçimi yapılabiliyor ve kullanıcının tercih edeceği dekorasyona göre arzu edilen renkte lake de boyanabiliyor.

Dayanıklı yapısını kalabalık alanlarda da uzun yıllar muhafaza etmeyi başaran ürünün oturum kısmındaki döşeme için farklı tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri tercih edilebiliyor. Suni deri, nubuk, süet, keten, pamuk, kadife ve akrilik seçeneklerinin yer aldığı kartelalar da oturum bölümünün yapımı için kullanıcılara sunuluyor.

Siz de ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak sandalyenin üretim süreci, teknik özellikleri, teslimat süresi, modifikasyon seçenekleri ve fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Klasik Kollu Restaurant Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum kısmında bulunan döşeme için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Dekorasyona göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmeler için idealdir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebilir. Kalabalık yemek alanlarında, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Klasik kollu sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300592T Klasik Kollu Restaurant Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun