NEO-431101T Otel Odası Tekli Koltuk

Otel-Odasi-Tekli-Koltuk-NEO-431101T

NEO-431101T Otel Odası Tekli Koltuk

Otel Odası Tekli Koltuk, kamu kurumları, ofis, hastane ve kliniklerde kullanılan ürün; otel, plaza ve fabrika dekorasyonları için de son derece ideal. Lobi ve bekleme alanlarında konumlandırılabilen koltuk, yönetici odalarında da dekorasyonu en iyi şekilde tamamlıyor. Ahşap ayakları arzu ettiğiniz renkte boyanan ürün, kanepe olarak da imal ediliyor. İki ürün aynı dekorasyonda birlikte tercih edilebiliyor.

Siz de işletmenizin havasını değiştirecek tekli koltuğu satın almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Şayet isterseniz modeli hemen sipariş etmeniz de mümkün.

Açıklama

Otel Odası Tekli Koltuk

72 x 72 x 83 cm ölçülerinde tasarlanan Otel Odası Tekli Koltuk, sipariş üzerine üretim programına dahil ediliyor. Ahşap gövdesinin üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından faydalanılan ürün, şık ve dayanıklı yapısı sayesinde çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından ilgi görüyor. İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlarda bile ilk günkü formunu muhafaza etmeyi başaran model, klasik ve modern tasarım detaylarını birleştiren bir görünüm sunuyor.

Tekli koltuğun yüksek dansiteli süngerden imal edilen döşemli bölümü tamamen konuklarınızın konforu göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Farklı tür, desen ve renklerdeki kumaş ya da deriden oluşturulabilen döşemeli kısım için kullanıcılar çok sayıdaki kartela arasından diledikleri şekilde seçim yapabiliyor.

Otel Odası Tekli Koltuk ile İdeal Kullanım

Kamu kurumları, ofis, hastane ve kliniklerde kullanılan ürün; otel, plaza ve fabrika dekorasyonları için de son derece ideal. Lobi ve bekleme alanlarında konumlandırılabilen koltuk, yönetici odalarında da dekorasyonu en iyi şekilde tamamlıyor. Ahşap ayakları arzu ettiğiniz renkte boyanan ürün, NEO-431201T Otel Resepsiyon Kanepe olarak da imal ediliyor. İki ürün aynı dekorasyonda birlikte tercih edilebiliyor ofis koltuk takımı olarak da kullanılabiliyor

Siz de işletmenizin havasını değiştirecek tekli koltuğu satın almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Şayet isterseniz modeli hemen sipariş etmeniz de mümkün.

Opsiyonları;

  • Otel Odası Tekli Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.72cm d.72cm h.83cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Ahşap ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Otel Odası Tekli Koltuk ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-431101T Otel Odası Tekli Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.