NEO-780007T Atos İp Örgü Modern Oturma Grubu Bahçe İç ve Dış Mekan

NEO-780007T-Atos-İp-orgu-Modern-Oturma-Grubu-Bahce-ic-ve-Dis-Mekan-1
NEO-780007T-Atos-İp-orgu-Modern-Oturma-Grubu-Bahce-ic-ve-Dis-Mekan-4
NEO-780007T-Atos-İp-orgu-Modern-Oturma-Grubu-Bahce-ic-ve-Dis-Mekan-3
NEO-780007T-Atos-İp-orgu-Modern-Oturma-Grubu-Bahce-ic-ve-Dis-Mekan-2
NEO-780007T-Atos-İp-orgu-Modern-Oturma-Grubu-Bahce-ic-ve-Dis-Mekan-5
NEO-780007T-Atos-İp-orgu-Modern-Oturma-Grubu-Bahce-ic-ve-Dis-Mekan-6
NEO-780007T-Atos-İp-orgu-Modern-Oturma-Grubu-Bahce-ic-ve-Dis-Mekan-7

NEO-780007T Atos İp Örgü Modern Oturma Grubu Bahçe İç ve Dış Mekan

Sade ve şık tasarıma sahip oturma grubunun parçaları ayrı olarak istenilen adette sipariş verilebilir. Hem iç mekan hem bahçe alanlarında kullanılabilir. İp örgü, UV katkılıdır. Gövde, minder ve örgü için renk seçimi yapılabilir. İp örgü modern oturma grubu, bahçe mobilyaları arasında favori ürünlerden biridir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-780007T Kategoriler:

Açıklama

Atos İp Örgü Modern Oturma Grubu Bahçe İç ve Dış Mekan

  • Abartılı detaylardan uzak, sade ve şık tasarıma sahip oturma grubu, pek çok kullanım alanına sahiptir. Bu tasarım, yemek sandalyesi, tekli koltuk, bank, ikili kanepe ve üçlü kanepe olarak üretilmektedir. İstenilen parçalar, istenilen adette sipariş verilebilir. Bahçe mobilyası olarak kullanılabilir veya tek bir parça iç mekanda kullanılabilir. Renk alternatifli olması sayesinde bulunduğu mekana uyumu sağlar. Birlikte kullanılacak yemek masası için, masalar kategorisindeki tasarımlar incelenebilir.
  • Ürün ölçüleri; Yemek sandalyesi w.58cm d.67cm h.87cm, bank w.107,5cm d.65cm h.87cm, üçlü kanepe w.217cm d.78cm h.86cm, ikili kanepe w.147,5 d.78cm h.86cm, tekli koltuk w.80cm d.78cm h.86cm
  • Modern oturma grubunun gövdesi, alüminyum profil kullanılarak üretilmektedir. Kolay taşınabilir, sudan etkilenmez ve periyodik bakım gerektirmez, yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Su ile temasından dolayı deforme olmaz, havuz ve deniz kenarında dahi güvenle kullanılabilir.
  • İp örgü, UV katkılıdır, güneş ışığına karşı dayanıklıdır. Yüksek adetli siparişlerde örgü rengi değişebilir.
  • Minder üretiminde kullanılan kumaş UV katkılıdır. Güneşten etkilenmez, doğal rengini korur. Bütün minderler fermuarlıdır, temizlik için kılıflar çıkartılabilir. Kumaş türüne göre yıkama talimatı için bilgi isteyiniz.
  • Koltuk kollarının üzerinde dış mekana dayanıklı ahşap olan iroko bulunur. İroko üzerine teak yağı sürülmektedir.
  • Hem ev hem işletmelerin dekorasyonu için oturma grubu oluşturulabilir veya ayrı ayrı kullanılabilir. Örneğin tekli koltuk, otel odası, lobi, cafe, bar, coffee shop, sosyal tesis gibi işletmeler için tercih edilmektedir. Ergonomik ölçüleri sayesinde rahat oturum sağlar. Kalabalık sohbet ve dinlenme alanlarında, uzun yıllar yeni görünümünü korur. Kullanıcı dostudur. İp örgü oturma grubu ile ilgili bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-780007T Atos İp Örgü Modern Oturma Grubu Bahçe İç ve Dış Mekan” için yorum yapan ilk kişi siz olun