NEO-300475T Alüminyum İkili Kanepe Cafe Restaurant

NEO-300475T-Aluminyum-İkili-Kanepe-Cafe-Restaurant-1
NEO-300475T-Aluminyum-İkili-Kanepe-Cafe-Restaurant-2
NEO-300475T-Aluminyum-İkili-Kanepe-Cafe-Restaurant-3

NEO-300475T Alüminyum İkili Kanepe Cafe Restaurant

Alüminyum ikili kanepe, evlerin bahçe, veranda alanlarında ve ticari kullanımda işletmelerin dış mekan alanlarında kullanılabilir. Konforlu, hafif, sağlam kanepe arayanlar olanlar için ideal seçimdir. Renk seçimi yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Alüminyum İkili Kanepe Cafe Restaurant

  • Rahat oturumlu ve retro tarzda tasarlanan ikili kanepe, evlerin bahçe, veranda, teras alanlarında dekore edilebileceği gibi, otel, restaurant, cafe, tatil köyü gibi kalabalık işletmelerin dekorasyonu için de tercih edilebilir. Aynı modelde, sandalye, kollu sandalye ve koltuk üretilmektedir. Birlikte kombin yapılabilir. Oturma grubu olarak veya dikdörtgen yemek masasının yanında kullanılabilir. Kullanıcı dostu ürün, hafiftir ve kolay taşınabilir.
  • Kanepenin kolları üzerine tercihe göre iroko ahşap konulabilir.
  • Özel teknikler ile üretilen alüminyum gövde, kalabalık işletmelerdeki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Sudan etkilenmez, deniz ve havuz kenarı alanlarda dahi korozyon yaşanmaz. Alüminyum gövde, ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Minderler, yüksek dansiteli sünger ile üretilmektedir ve fermuarlıdır. Kumaş kartelalarından renk ve desen seçimi yapılabilir. Genelde tercih edilen %100 kök boyalı akrilik kumaşların, 5 yıl solmazlık garantisi vardır.
  • İkili kanepe, minderleri alındıktan sonra kış aylarında dış mekanda durabilir. Periyodik bakım gerektirmemesi ve deforme olmaması önemli avantajdır. İlerleyen zamanlarda tekrar boyanarak dekorasyonda değişiklik yapılabilir. Detaylı bilgi ve toptan satış için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300475T Alüminyum İkili Kanepe Cafe Restaurant” için yorum yapan ilk kişi siz olun