NEO-880029T Kare Teak Tablalı Rattan Masa 90x90cm

Kare-Teak-Tablali-Rattan-Masa-90x90cm-NEO-880029T_1

NEO-880029T Kare Teak Tablalı Rattan Masa 90x90cm

0 out of 5

Kare Teak Tablalı Rattan Masa 90×90 cm, hem ev hem de işletmelerin dekorasyonları için en ideal masa seçenekleri arasında yer alıyor. Otel, restaurant, cafe, fast food, food court, kahve dükkânı ve alışveriş merkezi gibi işletmelerin; bahçe, balkon ve teraslarında şık bir hava yaratan ürün, ergonomik ve işlevsel kullanım avantajıyla dikkat çekiyor.

Stok kodu: NEO-880029T Kategoriler:

Açıklama

Kare Teak Tablalı Rattan Masa 90x90cm

Kare Teak Tablalı Rattan Masa 90x90cm, hem ev hem de işletmelerin dekorasyonları için en ideal masa seçenekleri arasında yer alıyor.

Otel, restaurant, cafe, fast food, food court, kahve dükkânı ve alışveriş merkezi gibi işletmelerin; bahçe, balkon ve teraslarında şık bir hava yaratan ürün, ergonomik ve işlevsel kullanım avantajıyla dikkat çekiyor. Güneş ve yağıştan etkilenmeyen masa, dış hava koşullarına karşı dayanıklı olarak tasarlanıyor.

Bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan üründe kahverengi örgü tercih ediliyor. Gövde materyali olarak alüminyum kullanılan masanın demonte olabilmesi depolama, taşıma ve sevkiyat için büyük avantaj sağlıyor. Masa ayaklarında yer alan takozlar sadece masayı değil, birlikte kullanıldığı zemini de koruyor. Yoğun kullanımlarda da sağlamlığını muhafaza edebilen ürün, uzun yıllar güvenle kullanılıyor.

Tabla kısmı 90×90 cm ebatlarında tasarlanan masa, 75 cm yüksekliğinde üretiliyor. İthal ürünler arasında yer alan model rattan, ahşap, tekstilen ve metal materyallerden tasarlanan sandalyelerle uyumlu şekilde kullanılıyor.

Siz de işletmelerinize sade ve şık bir atmosfer kazandıran ürün hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Kare Teak Tablalı Rattan Masa 90x90cm ithal üründür.
  • Örgü Rengi Kahverengi
  • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir.
  • Demonte olabilmesi depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlar.
  • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Güneş ve yağıştan etkilenmez.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan yemek masası, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, food court, kahve dükkanı, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan, ahşap, tekstilen, metal sandalyeler ile kombin yapılabilir, şık bir yemek grubu oluşturulabilir.
  • w.90cm d.90cm h.75cm
  • Bahçe Masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo