NEO-880028T Kablo Örgü Alüminyum Sandalye

Kablo-Orgu-Aluminyum-Sandalye-NEO-880028T_1

NEO-880028T Kablo Örgü Alüminyum Sandalye

0 out of 5

Kablo Örgülü Alüminyum Sandalye bahçe mobilyaları grubunda yer alıyor. Model, sade ve şık tasarımıyla beğeni kazanıyor. Ürün otel, restaurant, coffee shop, fast food, food court ve cafe gibi işletmelerin teras, balkon ve bahçelerinde kullanılıyor.

Stok kodu: NEO-880028T Kategoriler:

Açıklama

Kablo Örgü Alüminyum Sandalye

Kablo Örgülü Alüminyum Sandalye bahçe mobilyaları grubunda yer alıyor. Ürün otel, restaurant, coffee shop, fast food, food court ve cafe gibi işletmelerin teras, balkon ve bahçelerinde kullanılıyor. Sandalye ayrıca evlerin dış dekorasyonunda da tercih ediliyor.

Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanan ürün, yoğun kullanımlardaki sağlamlığıyla da dikkat çekiyor. Konuklarınızın uzun süreli oturumlarda rahat etmesini sağlayan model, sade ve şık tasarımıyla beğeni kazanıyor.

İthal bir ürün olan sandalyenin sentetik örgü kısmının rengi kahverengi olarak tasarlanıyor. Modelin istiflenebilir olması depolanmasını, taşınmasını ve nakliyesini kolaylaştırıyor. Ürünün sırt ve kol kısmının tasarımı da konforlu kullanıcı deneyimini destekliyor. Sandalyenin oturma alanının altı destek bağlarıyla güçlendiriliyor. Modelin ayaklarındaki plastik takozlar hem sandalyenin kullanıldığı zemini hem de sandalyeyi itme ve çekmelere karşı daha dayanıklı hâle getiriyor.

Rattan, ahşap, iroko, alüminyum ve compact masa modelleri ile birlikte kullanılabilen ürün, sade ve kullanışlı yapısıyla işletmenizin dekorasyonuna şık bir hava katıyor. Siz de sandalye hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz dört mevsim konforlu kullanıcı deneyimi sunan sandalyeyi hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:
 • Kablo Örgü Alüminyum Sandalye ithal üründür.
 • Sentetik Örgü Rengi Kahverengi
 • İstiflenebilir olması depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlar.
 • Minder dahil değildir. Tercihe göre ayrıca sipariş verilebilir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan sandalye, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, food court, coffee shop işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Alüminyum, ahşap, iroko, compact veya rattan masalar ile kombin yapılabilir, şık bir yemek grubu oluşturulabilir.
 • w.42cm d.63cm h.86cm
 • Alüminyum Bahçe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo