NEO-880032T Dikdörtgen Rattan Masa 90x160cm

Dikdortgen-Rattan-Masa-90x160cm-NEO-880032T_1
Dikdortgen-Rattan-Masa-90x160cm-NEO-880032T_2

NEO-880032T Dikdörtgen Rattan Masa 90x160cm

0 out of 5

Demonte özellikte olması sayesinde depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlayan Dikdörtgen Rattan Masa 90x160cm ölçülerinde ithal bir ürün. Sahip olduğu ölçüler itibarıyla ergonomik kullanım avantajı sunan ürün, dış hava şartlarına karşı son derece dayanıklı yapıda üretiliyor. Masa yağmur ve güneşten hiçbir şekilde etkilenmiyor.

Stok kodu: NEO-880032T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Dikdörtgen Rattan Masa 90x160cm

Demonte özellikte olması sayesinde depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlayan Dikdörtgen Rattan Masa 90x160cm ölçülerinde ithal bir ürün.

Gövdesi alüminyum malzemeden imal edilen masanın tasarım detaylarını taçlandıran örgü renkleri ise kahverengi ve beyaz. Sahip olduğu ölçüler itibarıyla ergonomik kullanım avantajı sunan ürün, dış hava şartlarına karşı son derece dayanıklı yapıda üretiliyor. Masa yağmur ve güneşten hiçbir şekilde etkilenmiyor.

Masanın üzerine bulunan temperli camın yanı sıra ayaklarının altında yer alan plastik takozlar da ekstra sağlamlık ortaya koyuyor. Masa, bahçe mobilyaları ürün grubunda yer alıyor.

İşletme ve ev dekorasyonları için ideal nitelikleri bünyesinde barındıran masa, horeca sektörünün sıkça tercih ettiği modeller arasında ön plana çıkıyor. Ürün otel, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi, food court ve fast food işletmelerinde kullanılıyor. Bu işletmeler masayı bahçe, teras, balkon bölümlerinde konumlandırıyor.

İnsan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda ilk günkü hâlini koruyabilen ürün, farklı türde sandalyelerle de kombinlenebilir. Masayı rattan, ahşap, tekstilen ve metal sandalyelerle dekore ederek şık yemek gruplarına sahip olabilirsiniz.

Siz de şık ve işlevsel bir dikdörtgen masaya sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve ürünle ilgili detayları öğrenebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

 • Dikdörtgen Rattan Masa 90x160cm ithal üründür.
 • Örgü Renkleri: Kahverengi & Beyaz
 • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir.
 • Masa üzerinde temperli cam bulunur.
 • Demonte olabilmesi depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlar.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Güneş ve yağıştan etkilenmez.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan yemek masası, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, food court, kahve dükkanı, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, veranda, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir.
 • Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan, ahşap, tekstilen, metal sandalyeler ile kombin yapılabilir, şık bir yemek grubu oluşturulabilir.
 • w.160cm d.90cm h.75cm
 • Bahçe Masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo