NEO-880088T Rattan İkili Kanepe ve Tekli Koltuk Takımı

Rattan-İkili-Kanepe-ve-Tekli-Koltuk-Takimi-NEO-880088T_1

NEO-880088T Rattan İkili Kanepe ve Tekli Koltuk Takımı

0 out of 5

Rattan İkili Kanepe ve Tekli Koltuk Takımı bahçe, teras, veranda, balkon gibi yaşam alanlarının açık bölümlerinin dışında otel ve konut sitelerinin havuz başı, restaurantların toplu kullanım alanları için de kullanıma uygun ürünlerdir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Stok kodu: NEO-880088T Kategoriler:

Açıklama

Rattan İkili Kanepe ve Tekli Koltuk Takımı

İthal bir ürün olan Rattan İkili Kanepe ve Tekli Koltuk Takımı, dış mekânlara konfor katar. Bu takım, 1 adet tek kişilik kanepe, 2 adet tekli koltuk ve 1 adet orta sehpa şeklinde tasarlanır. Beyaz gövde rengine sahip olan koltuk takımı, mekâna aydınlık bir atmosfer kazandırır.

Son derece dayanıklı yapıya sahip olan mobilya takımı alüminyum gövdeden üretilir. Yıl boyunca dış mekân kullanımına uygun olan ürün, hava şartlarından olumsuz olarak etkilenmez ve deformasyona uğramaz.

Bahçelere şıklık katan, beyaz renk avantajı sayesinde her mobilya ile uyumlu bir görsel oluşturan koltuk takımını uzun yıllar severek kullanabilirsiniz. Bahçe, teras, veranda, balkon gibi yaşam alanlarının açık bölümlerinin dışında otel ve konut sitelerinin havuz başı, restoranların toplu kullanım alanları için de kullanıma uygun ürünlerdir.

İdeal ölçülere sahip olan rattan ikili kanepe ve tekli koltuk takımını dilerseniz rattan bahçe yemek takımları ile kombinleyerek mekânda estetik bir şıklık sağlayabilirsiniz.

Rattan ikili kanepe ve tekli koltuk takımı hakkında detaylı bilgi almak, ürünü incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları:

  • Rattan İkili Kanepe ve Tekli Koltuk Takımı ithal üründür.
  • Örgü Rengi: Beyaz
  • Gövde, alüminyum malzeme ile üretilmektedir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan oturma grubu, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi dış mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan sandalye ve rattan masa kategorilerinde, oturma grubu ile kombin yapılabilecek modelleri inceleyebilirsiniz.
  • Bu takım, 1 Adet İki Kişilik Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

İkili Kanepe w.126cm d.75cm h.84cm

Tekli Koltuk w.70cm d.75cm h.84cm

Orta Sehpa w.110cm d.60cm h.43cm

  • Bahçe oturma takımı ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo