NEO-880089T Yuvarlak Sırtlı Rattan Oturma Grubu

Yuvarlak-Sirtli-Rattan-Oturma-Grubu-NEO-880089T_1
Yuvarlak-Sirtli-Rattan-Oturma-Grubu-NEO-880089T_3
Yuvarlak-Sirtli-Rattan-Oturma-Grubu-NEO-880089T_2
Yuvarlak-Rattan-Masa-ve-Sandalyeler-NEO-880079T_4

NEO-880089T Yuvarlak Sırtlı Rattan Oturma Grubu

0 out of 5

Değişen hava şartlarına karşı dayanıklı olmasıyla uzun ömürlü kullanıcı deneyimi vadeden rattan oturma grubu, dört mevsim boyunca dış mekânda kullanılabiliyor. Yoğun kullanıma karşı oldukça dayanıklı yapıdaki Yuvarlak Sırtlı Rattan Oturma Grubu, evlerin bahçe, balkon, teras, veranda, havuz yanı benzeri dış mekânlarında sıkça tercih ediliyor.

Açıklama

Yuvarlak Sırtlı Rattan Oturma Grubu

Gövdesi üst seviye dayanıklılık sağlanması amacıyla alüminyum materyalden imal edilen Yuvarlak Sırtlı Rattan Oturma Grubu, ithal bir ürün. Beyaz örgü rengiyle imal edilen takım, bir adet iki kişilik kanepe, iki adet tekli koltuk ve bir adet orta sehpa olarak satışa sunuluyor.

Değişen hava şartlarına karşı dayanıklı olmasıyla uzun ömürlü kullanıcı deneyimi vadeden rattan oturma grubu, dört mevsim boyunca dış mekânda kullanılabiliyor. Modern çizgilerin desteklediği yalın tasarımıyla dikkat çeken ürün, rattan sandalye ve masalar ile şık şekilde kombinlenebiliyor.

Takımda yer alan ikili kanepe 145 cm genişlik, 70 cm derinlik, 75 cm yüksekliğe sahip. Tekli koltuklar ise kanepeyle aynı yükseklikte olmakla birlikte 68 cm genişlik, 70 cm derinlikte üretiliyor. Orta sehpa da 100 cm genişlik, 57 cm derinlik, 45 cm yükseklik ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Yoğun kullanıma karşı oldukça dayanıklı yapıdaki oturma grubu, evlerin bahçe, balkon, teras, veranda, havuz yanı benzeri dış mekânlarında sıkça tercih ediliyor.

Siz de evinizde konforlu ve ergonomik bir oturma grubunuz olmasını istiyorsanız ürün hakkındaki detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş etmeniz de mümkün.

 

Opsiyonları:
  • Yuvarlak Sırtlı Rattan Oturma Grubu ithal üründür.
  • Örgü Rengi: Beyaz
  • Gövde, alüminyum malzeme ile üretilmektedir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan oturma grubu, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi dış mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan sandalye ve rattan masa kategorilerinde, oturma grubu ile kombin yapılabilecek modelleri inceleyebilirsiniz.
  • Bu takım, 1 Adet İki Kişilik Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

İkili Kanepe w.145cm d.70cm h.75cm

Tekli Koltuk w.68cm d.70cm h.75cm

Orta Sehpa w.110cm d.57cm h.45cm

  • Bahçe oturma takımı ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo