NEO-880087T Klasik Rattan Oturma Grubu

Klasik-Rattan-Oturma-Grubu-NEO-880087T_2
Klasik-Rattan-Oturma-Grubu-NEO-880087T_1
Klasik-Rattan-Oturma-Grubu-NEO-880087T_3

NEO-880087T Klasik Rattan Oturma Grubu

0 out of 5

İthal ürünler arasında yer alan Klasik Rattan Oturma Grubu evlerin bahçe, balkon, teras, veranda ve havuz bölümlerinde sıkça tercih ediliyor. Değişen hava şartlarına karşı son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan oturma grubu, dört mevsim boyunca dış mekânda durabiliyor.

Stok kodu: NEO-880087T Kategoriler:

Açıklama

Klasik Rattan Oturma Grubu

İthal ürünler arasında yer alan Klasik Rattan Oturma Grubu, modern çizgilerin yarattığı şıklığı üst seviye oturum rahatlığıyla bir araya getiriyor. Misafirlerinizi eşsiz şekilde ağırlamanızı sağlayan model, estetik görünümüyle kullanıcılardan büyük ilgi görüyor.

Değişen hava şartlarına karşı son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan oturma grubu, dört mevsim boyunca dış mekânda durabiliyor. Yoğun kullanımlarda bile ilk günkü durumunu muhafaza etmeyi başaran ürün, rahatlık ve kalitenin benzersiz uyumunu temsil ediyor.

Bir adet iki kişilik kanepe, iki adet tekli koltuk ve bir adet orta sehpadan oluşan takımın içerisindeki her parça, birbirleriyle uyumlu ölçüleri sayesinde ergonomik kullanımı destekliyor.

İkili kanepe 150 cm genişlik, 90 cm derinlik ve 73 cm yükseklikte imal edilirken tekli koltuklar 73 cm genişlik, 90 cm derinlik, 73 cm yüksekliğe sahip. Oturma grubunun işlevselliğini ve şıklığını tamamlayan orta sehpa ise 110 cm yükseklik, 60 cm derinlik ve 42 cm yükseklik ölçülerinde üretiliyor.

Gövdesi alüminyum malzemeden üretilen model, bahçe mobilyaları grubunda bulunuyor. Takım, evlerin bahçe, balkon, teras, veranda ve havuz bölümlerinde sıkça tercih ediliyor.

Siz de konforla eş anlamlı oturma grubuyla ilgili merak ettiklerinizi bize sorabilir, isterseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları :

  • Klasik Rattan Oturma Grubu ithal üründür.
  • Örgü Rengi: Kahverengi
  • Gövde, alüminyum malzeme ile üretilmektedir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan oturma grubu, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi dış mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet İki Kişilik Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

İkili Kanepe w.150cm d.90cm h.73cm

Tekli Koltuk w.73cm d.90cm h.73cm

Orta Sehpa w.110cm d.60cm h.42cm

  • Bahçe oturma grubu ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo