NEO-880086T Modern Rattan Oturma Takımı

Modern-Rattan-Oturma-Takimi-NEO-880086T_1

NEO-880086T Modern Rattan Oturma Takımı

0 out of 5

Modern Rattan Oturma Takımı hem evlerin ve işletmelerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında hemde iç mekanlarda dekore edilebilir. Yoğun kullanıma ve dış hava şatlarına karşı dayanıklıdır.

Üretim süreci, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon alternatifleri ile ilgili bilgi almak ve sipariş oluşturmak için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-880086T Kategoriler:

Açıklama

Modern Rattan Oturma Takımı

Misafirlere kendilerine ait özel bir alanda keyifli vakit geçirme olanağı sunan orta sehpalı oturma takımları, özellikle konsept kafe ve restoranlarda sık kullanılan, favori mobilyalar arasında yer alıyor. Çağdaş tasarımı ile öne çıkan Modern Rattan Oturma Takımı, hem iç hem de dış mekânlar için kullanıma uygun. Farklı hava şartlarına karşı dayanıklı olan ürün, dört mevsim boyunca dış mekân dekorasyonunda kullanılabilir.

Gövdesi alüminyum malzeme kullanılarak üretilen ürün, yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Beyaz örgü rengi ile kullanıldığı ortamlara şık ve aydınlık bir tarz katar. Tasarımı modern çizgilerle zenginleştirilen oturma takımı, yüksek konforlu yapısı ile uzun süreli kullanımlarda dahi misafirlerin rahat etmesini sağlar.

Bahçe, teras ve havuz kenarı gibi dış mekânlara da oldukça yakışan ürün, aynı zamanda evin iç mekânlarında da kullanılabilir. Rattan oturma takımı; 1 adet iki kişilik kanepe, 2 adet tekli koltuk ve 1 adet orta sehpa olarak satışa sunulur.

Üretim süreci, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon alternatifleri ile ilgili bilgi almak ve sipariş oluşturmak için lütfen iletişime geçiniz.

Opsiyonları:

  • Modern Rattan Oturma Takımı ithal üründür.
  • Örgü Rengi: Beyaz
  • Gövde, alüminyum malzeme ile üretilmektedir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan oturma takımı, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan sandalye ve rattan masa kategorilerinde kombin yapılabilecek modelleri inceleyebilirsiniz.
  • Bu takım, 1 Adet İki Kişilik Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

İkili Kanepe w.152cm d.85cm h.60cm

Tekli Koltuk w.97cm d.85cm h.60cm

Orta Sehpa w.85cm d.60cm h.32cm

  • İncelediğiniz oturma grubu ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo