NEO-880085T Rattan Dış Mekan Dinlenme Kanepe

Rattan-Dis-Mekan-Dinlenme-Kanepe-NEO-880085T_2
Rattan-Dis-Mekan-Dinlenme-Kanepe-NEO-880085T_3
Rattan-Dis-Mekan-Dinlenme-Kanepe-NEO-880085T_4
Rattan-Dis-Mekan-Dinlenme-Kanepe-NEO-880085T_1

NEO-880085T Rattan Dış Mekan Dinlenme Kanepe

0 out of 5

Dış mekânlara konfor ve estetik katan Rattan Dış Mekân Dinlenme Kanepesi balkon, teras, veranda gibi yaşam alanlarının bahçe bölümünde, ayrıca otellerin havuz başında, restoranların kış bahçelerinde şık bir atmosfer yaratmak amacıyla da tercih edilir

Stok kodu: NEO-880085T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Rattan Dış Mekan Dinlenme Kanepe

Dış mekânlara konfor ve estetik katan Rattan Dış Mekân Dinlenme Kanepesi, ideal ölçüleri ve zarif tasarımı ile dikkat çeker. Balkon, teras, veranda gibi yaşam alanlarının bahçe bölümünde kullanılan ürün, ayrıca otellerin havuz başında, restoranların kış bahçelerinde şık bir atmosfer yaratmak amacıyla da tercih edilir.

İthal bir ürün olan Rattan Dış Mekân Dinlenme Kanepesi, kalitesi ve tasarımsal özellikleri ile uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar. Kahverengi ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunan ürün, bahçe mobilyaları ile kolaylıkla kombinlenebilir.

Konforlu oturma deneyimi sağlayan kanepenin sağ ve sol başında bulunan oturma yerleri hareketli ve açılıp kapanan tasarıma sahiptir. Dış hava şartlarına karşı dayanıklı olan alüminyum malzemeden üretilen kanepe, yıl boyu dış mekân kullanımı için uygundur.

Rattan Dış Mekân Dinlenme Kanepesini dilerseniz aynı modelden tasarlanan rattan oturma grupları ve masalarıyla takımlayarak bahçelerinizde şık bir atmosfer yaratabilirsiniz. Dış mekânlara konfor katan rattan kanepe hakkında fikir sahibi olmak,ve ürünü daha detaylı incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Rattan Dış Mekan Dinlenme Kanepe modeli ithaldir. Sol ve sağ başlardaki oturum yerleri hareketlidir.
  • Örgü Renkleri: Kahverengi & Beyaz
  • Gövde, alüminyum malzeme ile üretilmektedir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Dış Mekân Dinlenme Kanepesi, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Ürün Ölçüleri: w.220cm d.80cm h.70cm
  • İncelediğiniz rattan kanepe ile aynı modelde üretilen NEO-880084T Sentetik Rattan Örgü Bahçe Oturma Grubu modelini dekorasyonunuza dahil edebilirsiniz. Ayrıca kanepe ile birlikte kullanılabilecek rattan masa modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo