NEO-300158T Ahşap Ayaklı Kollu Yemek Sandalyesi

Ahşap Ayaklı Kollu Yemek Sandalyesi NEO-300158T-1
Ahşap Ayaklı Kollu Yemek Sandalyesi NEO-300158T-2
Ahşap Ayaklı Kollu Yemek Sandalyesi NEO-300158T-3
Ahşap Ayaklı Kollu Yemek Sandalyesi NEO-300158T-4
Ahşap Ayaklı Kollu Yemek Sandalyesi NEO-300158T-5
Ahşap Ayaklı Kollu Yemek Sandalyesi NEO-300158T-6
Ahşap Ayaklı Kollu Yemek Sandalyesi NEO-300158T-8

NEO-300158T Ahşap Ayaklı Kollu Yemek Sandalyesi

Ahşap Ayaklı Kollu Yemek Sandalyesi, sipariş üzerine imalat programına dâhil ediliyor. Horeca sektöründeki işletmeler için doğru seçeneklerden biri olan ürün, iç mekân kullanımı için uygun. Otel, restaurant, cafe, coffee shop ve steakhouse gibi işletmelerin dekorasyonunda tercih edilen sandalye; hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında da kullanılabiliyor.

BOYUT
Genişlik : 55cm  / 21,6inc
Derinlik : 66cm  / 25,9inc
Sırt Yüksekliği : 88cm  / 34,6inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 8,5kg

Açıklama

Ahşap Ayaklı Kollu Yemek Sandalyesi

Sandalye, sipariş üzerine imalat programına dâhil ediliyor. Horeca sektöründeki işletmeler için doğru seçeneklerden biri olan ürün, iç mekân kullanımı için uygun.

Otel, restaurant, cafe, coffee shop ve steakhouse gibi işletmelerin dekorasyonunda tercih edilen sandalye; hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında ve ev dekorasyonunda mutfak sandalyesi olarak da kullanılabiliyor.

Konuklarınıza konforlu bir oturum deneyimi sunmanızı sağlayan ürünün ahşap gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. Sandalyenin dayanıklı kullanıcı deneyimi ortaya koyan ahşap gövdesi için renk seçimi yapılabiliyor. Gövde, ceviz veya meşe renklerinde boyanabildiği gibi, isteğe bağlı olarak lake uygulaması da yapılabiliyor.

Oturum rahatlığı göz önünde bulundurularak yüksek dansiteli süngerden imal edilen döşemeli kısım için farklı tür, renk ve desenlerde deri veya kumaş seçimi yapmanız mümkün. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, akrilik ve pamuk alternatiflerinin yer aldığı kartelalar ise döşemeli bölümün seçiminde sizin için çeşitli alternatifler yaratıyor.

Kolsuz Sandalye olarak da üretilen model, işletmenizin kimliğini en iyi şekilde yansıtmanızı sağlıyor. Siz de konuklarınıza rahat bir oturum deneyimi sunmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ürünün modifikasyon seçenekleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İsterseniz sandalyeyi hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Ahşap Ayaklı Kollu Yemek Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Ceviz veya meşe renklerinde boyanabilir, isteğe göre lake uygulaması da yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel, restaurant, coffee shop, cafe, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Bu model sandalye, kolsuz olarak da üretilmektedir.
  • Ahşap Ayaklı Kollu Yemek Sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300158T Ahşap Ayaklı Kollu Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun