NEO-300189T Berjer Metal Gövde Döşemeli

Berjer Metal Gövde Döşemeli NEO-300189T
Berjer Metal Gövde Döşemeli-1 NEO-300189T
Berjer Metal Gövde Döşemeli-2 NEO-300189T
Berjer Metal Gövde Döşemeli-3 NEO-300189T
Berjer Metal Gövde Döşemeli-4 NEO-300189T
Berjer Metal Gövde Döşemeli-5 NEO-300189T

NEO-300189T Berjer Metal Gövde Döşemeli

0 out of 5

Modern görünümlü Berjer Metal Gövde Döşemeli model ile sıra dışı mekânlar yaratarak etkileyici bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Metal gövdeye sahip olan ürün, kalitesi ve uzun ömürlü kullanım imkânı ile toplu kullanım alanları için ideal seçenekler arasında yer alır.

BOYUT
Genişlik : 75cm  / 29,5inc
Derinlik : 88cm  / 34,6inc
Sırt Yüksekliği : 81cm  / 31,8inc
Oturum Yüksekliği : 45cm  / 17,7inc
Ağırlık : 14,8kg

Açıklama

Berjer Metal Gövde Döşemeli

Modern görünümlü Berjer Metal Gövde Döşemeli model ile sıra dışı mekânlar yaratarak etkileyici bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Metal gövdeye sahip olan ürün, kalitesi ve uzun ömürlü kullanım imkânı ile toplu kullanım alanları için ideal seçenekler arasında yer alır. Standart ölçüleri ile kullanıcılarına rahatlık sağlarken tasarımı ile konforu en üst düzeyde sunar.

Uzun süre oturulan restaurant localarında, otel lobilerinde ve fuaye alanlarında kullanıcıların rahatlığı ön planda tutularak tasarlanan berjer, kaliteli materyalleri ile ergonomisini birleştirir. Yüksek döşeme sünger dansitesi, berjerin kumaş kalitesi, el işçiliği ve birleşim detayları en ince ayrıntısına kadar planlanır. Birbirinden farklı desen, renk ve kumaş özellikleri ile mekanın tasarımına özgü bir hâle getirilebilir. Dilerseniz diğer metel koltuk modellerini inceleyebilirsiniz

Metal gövdeye sahip olan berjer, istenilen renge boyanarak tasarımsal farkını ortaya koyar. Mat ve parlak olarak da ekstra doku seçeneği sunan ürün, içerisinde büyük değişiklikler yapmadan iç dekorasyonun havasını değiştirir.

Opsiyonları:

  • Berjer Metal Gövde Döşemeli modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Koltuğun gövdesi metaldir. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Metal gövdenin boyama işlemi için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renk ürün üzerine mat veya parlak olarak uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, ofis, plaza, hastane, klinik, fabrika, okul binalarının misafir bekleme, resepsiyon ve lobi alanları için idealdir. Ayrıca cafe, coffee shop işletmelerinde, arkadaş grupları için loca alanı oluşturulabilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Berjer Metal Gövde Döşemeli modeli ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo