NEO-300568T Konik Ayaklı Döşemeli Yemek Sandalyesi

Konik Ayaklı Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300568T-1
Konik Ayaklı Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300568T-2
Konik Ayaklı Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300568T-3
Konik Ayaklı Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300568T-4
Konik Ayaklı Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300568T-5
Konik Ayaklı Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300568T-6
Konik Ayaklı Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300568T-7
Konik Ayaklı Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300568T-8

NEO-300568T Konik Ayaklı Döşemeli Yemek Sandalyesi

Konik Ayaklı Döşemeli Yemek Sandalye, restaurant, cafe, sosyal tesis, alışveriş merkezi ve otel gibi hizmet sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda tercih ediliyor.

Üretim süreci, teknik bilgileri, teslimat, süresi, modifikasyon seçenekleri ve fiyatı hakkında merak ettiğiniz her şeyi sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 59cm  / 23,2inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,6inc
Oturum Yüksekliği : 45cm  / 17,7inc
Ağırlık : 8,2kg

Açıklama

NEO-300568T Konik Ayaklı Döşemeli Yemek Sandalyesi

Sipariş üzerine üretim programına dahil edilen döşemeli Konik Ayaklı Döşemeli Yemek Sandalye, restaurant, cafe, sosyal tesis, alışveriş merkezi ve otel gibi hizmet sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda tercih ediliyor. Rahatlığına ek olarak şık tasarımıyla da sandalyeler arasında ön plana çıkan ürün, kaliteli bir oturum deneyimi vadediyor. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli kullanım avantajına da sahip olan sandalye, işletmenize apayrı bir hava katıyor.

Gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen ürünün ayak kısmı ahşap cilalı olarak imal ediliyor. Oturum ve sırt kısmı döşemeli tasarlanan restoran sandalyenin döşemesinde kumaş veya deri kullanılabiliyor. Renk ve desen seçimi de kullanıcıya bırakılıyor.

Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilen ürün, işletmenizin kurumsal kimliğini yansıtmanıza yardımcı oluyor. Yüksek adetli siparişlerde sandalye üzerinde küçük değişiklikler yapılabiliyor.

Siz de sandalyenin üretim süreci, teknik bilgileri, teslimat, süresi, modifikasyon seçenekleri ve fiyatı hakkında merak ettiğiniz her şeyi sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz ürünü hemen sipariş edebilir ve işletmenizin havasını değiştirecek hem kaliteli hem de şık bir mobilya satın almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Ahşap cilalı ayak. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, cafe, sosyal tesis, alışveriş merkezi, otel gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Restaurant mobilyalarının toptan satışı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300568T Konik Ayaklı Döşemeli Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun