NEO-445102T Modern Ortak Alan Bekleme Koltuğu

Modern-Ortak-Alan-Bekleme-Koltugu-NEO-445102T

NEO-445102T Modern Ortak Alan Bekleme Koltuğu

Plaza, klinik, fabrika, hastane, ofis, otel ve kamu kurumu gibi mekânların dekorasyonu için en çok tercih edilen  modeller arasında yer alan Modern Ortak Alan Bekleme Koltuğu, şık tasarımıyla göz dolduruyor.

Modern Ortak Alan Bekleme Koltuğu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Modern Ortak Alan Bekleme Koltuğu

Plaza, klinik, fabrika, hastane, ofis, otel ve kamu kurumu gibi mekânların dekorasyonu için en çok tercih edilen bekleme koltuğu modelleri arasında yer alan Modern Ortak Alan Bekleme Koltuğu, şık tasarımıyla göz dolduruyor.

Lobi ve Bina Girişlerinde Uzun Süreli Konfor

Ürün bina girişi, yönetici odası, bekleme odası ve lobi gibi yoğun kullanım olan yerlerde bile dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanılabiliyor. Ürünün ahşap gövdesinde, sağlamlığıyla bilinen birinci kalite fırınlanmış kayın ağacından yararlanılıyor. Koltuğun rahatlığını belirleyen oturma kısmında yüksek dansiteli süngerden imâl edilen iç dolgu malzemesi tercih ediliyor.

Şık Bir Atmosfer İçin Modern Ortak Alan Bekleme Koltuğu

Döşeme kısmı kullanıcının isteğine bağlı olarak farklı renk, desen ve türde kumaş ya da deriyle kaplanıyor. Döşemede kullanılan mekânla bütünlüğü sağlamak için nubuk, süet, suni deri, keten, akrilik ve pamuk gibi alternatifler arasından seçim yapılabiliyor. Modelin ayak kısımları da kullanıcının tercih ettiği renge boyanabiliyor.

NEO-445101T Minimalist Ortak Alan Bekleme Koltuğu olarakta üretilebiliyor. Aynı dekorasyonda kullandığınızda şık, modern ve rahat bir atmosfer yakalayabileceğiniz ürünlere, siparişiniz üzerine üretim programında yer veriliyor. 58 x 59 x 77 (G x D x Y) cm ölçüleriyle geniş ve dar mekânlarda rahatlıkla kullanılabilen ürün hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Modern Ortak Alan Bekleme Koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.58cm d.59cm h.77cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası ortak alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Ahşap ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Ortak alan bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-445102T Modern Ortak Alan Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun