NEO-445111T Minimalist Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu

Minimalist-Kulakli-Sirt-Bekleme-Koltugu-NEO-445111T

NEO-445111T Minimalist Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu

Minimalist Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu, kullanıcıların siparişi doğrultusunda üretim programına dahil ediliyor. İnsan trafiğinin bir hayli yoğun olduğu işletme ve kurumlarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilen ürün, dayanıklı yapısıyla deforme olmadan uzun ömürlü kullanıcı deneyimi sunuyor.

Minimalist Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Minimalist Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu

İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu yerlerde uzun süre boyunca dayanıklılığını muhafaza edebilen Minimalist Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınıyor.

Minimalist Stilin Tüm Zarafeti

Minimalist stilin tüm inceliklerini yansıtan ürünün ahşaptan üretilen ayakları için renk seçimi de yapabilirsiniz. Günün her anında konuklarınızın konforlu hissetmesi için tasarlanan bekleme koltuğunun döşemeli kısmında yüksek dansiteli sünger kullanılıyor. Oturum bölümünde kullanıcı tercihi doğrultusunda çeşitli renk ve desenlerde kumaş ya da deri uygulaması da mümkün. Akrilik, pamuk, keten, suni deri, süet, nubuk, kadife seçeneklerinin yer aldığı kartelalar, kullanıcılar için harika alternatifler yaratıyor.

İşlevsel Tasarıma Sahip Minimalist Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu

NEO-445112T Modern Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu olarakta üretilen ve aynı dekorasyonda birlikte değerlendirilebilen tasarım lobi, bina girişi ve bekleme odası gibi ortak alanlarda kullanılabiliyor. Ürün ofis, hastane, klinik, kamu kurumlarının yanı sıra otel, AVM, plaza, fabrika gibi iş yerlerinde sıkça tercih ediliyor. 63 x 59 x 77 (G x D x Y) cm ölçüleriyle imal edilen minimalist tasarımlı koltuk işletmelerin, iş yerlerinin ve kamu kurumlarının dekorasyonlarını tamamlamada benzersiz bir şıklık vadediyor.

Siz de konforlu ve dayanıklı ürün hakkındaki üretim detaylarını öğrenmek ve satış süreci hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz, ayrıca modeli hemen sipariş etmeniz de mümkün.

Opsiyonları;

  • Minimalist Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu , sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.63cm d.59cm h.77cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel, avm dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, bekleme odası ortak alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir.
  • Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-445111T Minimalist Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun