NEO-445112T Modern Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu

Modern-Kulakli-Sirt-Bekleme-Koltugu-NEO-445112T

NEO-445112T Modern Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu

Modern Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu, kullanıcıların siparişi doğrultusunda üretim programına dahil ediliyor. İnsan trafiğinin bir hayli yoğun olduğu işletme ve kurumlarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilen ürün, dayanıklı yapısıyla deforme olmadan uzun ömürlü kullanıcı deneyimi sunuyor.

Modern Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Modern Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu

Modern Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu, kullanıcıların siparişi doğrultusunda üretim programına dahil ediliyor. İnsan trafiğinin bir hayli yoğun olduğu işletme ve kurumlarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilen ürün, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanıcı deneyimi sunuyor.

Kamu Kurumları ve Fabrikalarda Ergonomik Tasarım

Bekleme koltuğu; ofis, hastane, klinik ve kamu kurumlarının dekorasyonu için tasarım fikirlerinizi uygulayabileceğiniz şekilde tasarlanıyor. Lobi, bina girişi, bekleme odası benzeri alanlarda kullanılabilen ürün; plaza, fabrika, otel ve alışveriş merkezlerinin dekorasyonunda sıkça tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Oturum rahatlığı ortaya koymak amacıyla koltuğun döşemeli kısmında yüksek dansiteli süngerden yararlanılıyor. Döşemeli bölümde farklı tür, renk ve desenlerde kumaş ya da deri kullanımı da kullanıcı tercihi doğrultusunda belirleniyor.

Modern Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu İçin Çok Sayıda Kartela Seçeneği

Kullanıcılar, işletmelerin dekorasyonuna uygun şekilde kadife, keten, pamuk, süet, nubuk, suni deri, süet ve akrilik alternatiflerinin kartelaları arasından seçim yapabiliyor. Ayrıca ürünün ahşap ayakları için renk seçimi yapmanız da mümkün. 63 x 58 x 77 (G x D x Y) cm ölçülerinde tasarlanan bekleme koltuğu, NEO-445111T Minimalist Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu olarakta üretiliyor. İki ürün aynı dekorasyon tarzı içinde birlikte kullanılabiliyor.

Siz de işletmelerde ve kamu kurumlarında kullanmak için uygun olan ürünle ilgili detaylı bilgi edinmek amacıyla bizimle iletişime geçebilir, arzu ederseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Modern Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu , sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.63cm d.58cm h.77cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel, avm dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir.
  • Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-445112T Modern Kulaklı Sırt Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun