NEO-880004T Kolsuz Rattan Sandalye

Kolsuz-Rattan-Sandalye-NEO-880004T_1
Kolsuz-Rattan-Sandalye-NEO-880004T_3
Kolsuz-Rattan-Sandalye-NEO-880004T_2

NEO-880004T Kolsuz Rattan Sandalye

0 out of 5

İthal bir ürün olan Kolsuz Rattan Sandalye, kullanışlı yapısıyla yeme-içme sektöründeki işletmeler tarafından sıkça tercih ediliyor. Ürün, rattan masa kategorisindeki tasarımlarla kombin yapılabilir.

Stok kodu: NEO-880004T Kategoriler:

Açıklama

Kolsuz Rattan Sandalye

İthal bir ürün olan Kolsuz Rattan Sandalye, kullanışlı yapısıyla yeme-içme sektöründeki işletmeler tarafından sıkça tercih ediliyor. Dış hava şartlarına karşı son derece dayanıklı olan sandalyenin satışına minder dahil değil.

Hem işletme hem de ev dekorasyonu için ideal seçimlerden biri olan sandalye, bahçe mobilyaları grubunda bulunuyor. Ürün, horeca sektöründe faaliyet gösteren cafe, restaurant, fast food, AVM’lerin bahçe, balkon ve teraslarında yıl boyunca kullanılabilir. İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu kalabalık yemek alanlarında uzun süreli kullanım sunan sandalye, farklı masalar ile dekore edilebilir.

Ürün, rattan masa kategorisindeki tasarımlarla kombin yapılabilir. Modeli ayrıca alüminyum, ahşap, iroko ve compact masa ile kombinleyerek şık bir yemek grubu oluşturabilirsiniz.

Oturma alanının altı destek bağlarıyla güçlendirilen ürünün ratten rengi kahverengi ve beyaz olarak belirlenebilir. Gövdesi elektrostatik boyalı olan sandalyenin ayaklarının altında bulunan takozlar ekstra dayanıklılık sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra modelin istiflenmeye uygun olması depolama ve sevkiyat kolaylığı yaratıyor.

Misafirlerinizi konforlu şekilde ağırlamanıza imkân tanıyan rattan sandalye, işletmenizin dekorasyonunu en iyi şekilde tamamlamayı başarıyor. Siz de ürünün imalat süresi hakkındaki detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arzu ederseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

 • Kolsuz Rattan Sandalye ithal üründür.
 • Rattan Rengi: Kahverengi & Beyaz
 • Gövde elekrostatik boyalıdır.
 • İstiflenebilir olması depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlar.
 • Minder dahil değildir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan sandalye, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan masa kategorisindeki modeller ile kombin yapılabilir ve şık bir yemek grubu oluşturulabilir. Ayrıca, alüminyum, ahşap, iroko, compact masalar ile birlikte de dekore edilebilir.
 • Rattan Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Gri, Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo