bekleme salonu mobilyası

Bekleme Salonu Mobilyası Modelleri

Bekleme salonu mobilyası müşteri ya da misafirlerinizin rahat etmesinin kilit noktasıdır. Otel girişinde yer alan ve her müşterinizi özel hissettirecek mobilyalar, hem kanepeler hem sehpalar olmak üzere sınıflandırılmıştır.

Yiyecek Bölümleri

Restaurant işletmelerinizde, müşterilerinizin rahat ve geniş oturma alanı ihtiyacını ikili ve üçlü kanepelerle ve bekleme salonu mobilyalarıyla gerçekleştirin.

Cafe bölümlendirirken bekleme koltuğu ürünleri ve çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.

Bar işletmelerinde lounge tarzı yaratmak için özel üretim kanepelerden ve sehpalardan faydalanabilir, tarzınızı konuştururken işletmenizin müşteri çekmesini sağlayabilirsiniz.

İş Alanları

Ofis içinde ve dışında, müşteri bekleme alanlarının konforu, müşterinin beklediği süreye olan algısını doğrudan etkilemektedir. Home ofis olarak çalışıyorsanız, odanızda müşterilerinize görüşme yaparken oturmaları için özel ve farklı dizayn edilmiş, kaliteli döşemeye ve renk renk kumaşlara sahip koltuklar ile metal koltuk, ahşap koltuk satın alabilirsiniz.

Ortak Kullanımlar

Hastane ve kliniklerinizde, danışanlarınızı özel ve farklı hissettirmek için metal gövdeli, döşemeli ürünler tercih edebilir, uygun fiyatlardan sizler de yararlanabilirsiniz.
Avm içinde, dükkan önlerinde yer alan bekleme alanlarındaki mobilyaları sağlamak için sizler de Neo Horeca farkıyla mobilyalara sahip olabilirsiniz.