NEO-100378T Retro Metal Yemek Sandalyesi

NEO-100378T-Retro-Metal-Yemek-Sandalyesi-1

NEO-100378T Retro Metal Yemek Sandalyesi

Retro tasarım sandalye, ahşap modellerden esinlenerek metal olarak üretilmiştir. Farklı tarzlar ile birlikte rahatlıkla kullanılabilir. Avm, fast food, cafe, restaurant işletmelerinde kullanılabilir. Metal sandalye talep edilen renkte statik boya ile boyanır. Bahçe kullanımı için dayanıklılığı arttırmak için kataforaz kaplama uygulanmaktadır.

 

Stok kodu: NEO-100378T Kategoriler:

Açıklama

Retro Metal Yemek Sandalyesi

Bumerang şekilde sırt modeli, açık sırt tasarımını beğenenler için estetik görünüme sahiptir. Bu sayede diğer mobilyaların ve masanın daha fazla görünmesi sağlanmış olur. Metal sandalye, daha önce ahşap örneklerin olduğu modellerden esinlenerek retro tarzda tasarlanmıştır. Farklı tarzlar ile birlikte rahatlıkla kullanılabilir. Alışkın olduğumuz rahat oturum, metal malzeme ile daha uzun ömürlü hale gelmiştir.

Kullanılan kaliteli malzeme ve üretim teknikleri ile proje sandalye grubu içerisinde yer almakta ve tercih edilmektedir. Sandalye kolsuz olduğu için fazla yer kaplamaz, küçük işletmeler için de doğru çözümdür. Avm, fast food, cafe, restaurant işletmelerinde kullanılabilir. Metal sandalye talep edilen renkte statik boya ile boyanır. Bahçe kullanımı için dayanıklılığı arttırmak için kataforez kaplama uygulanmaktadır. Boyama ve minder şekli ile ilgili detaylı bilgi almak ve fiyat teklifi istemek için iletişime geçiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metal. Oturum delikli sac metaldir. Delikli olduğu için hava geçirgenliği sağlar.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk, desen  seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya bahçe, veranda, havuz yanı, teras, balkon gibi dış mekan alanlarda kullanılabilir. Restaurant, otel, kantin, yemekhane, bar, avm, coffee shop gibi ticari alanlar için idealdir.
  • Tarz: Retro

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100378T Retro Metal Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun