NEO-102161T Dış Mekan Metal Kollu Sandalye

NEO-102161T-Dış-Mekan-Metal-Kollu-Sandalye

NEO-102161T Dış Mekan Metal Kollu Sandalye

Dış Mekan metal kollu sandalye kullanılan her alanın atmosferini değiştirecek ve hareket katacak bir tercihtir. Toptan fiyat ve detay bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.

 

Stok kodu: NEO-102161T Kategoriler:

Açıklama

Dış Mekan Metal Kollu Sandalye

Konforlu bir oturum için tüm detayları özenle tasarlanan metal sandalye, kullanıcısına keyifli bir sohbet imkanı sağlamaktadır. İnsan vücuduna uygun ergonomiye sahiptir. Yuvarlak hatlı oturum ve sırt bölümleri sıcak bir görünüm sağlamaktadır. Dolu demir malzeme üretilen bahçe sandalyesi, son derece sağlam yapıdadır. Avm sandalyesi, restaurant sandalyesi, otel yemek sandalyesi, cafe sandalyesi, yemekhane sandalyesi olarak tercih edilmektedir.

Dış hava şartlarından etkilenmeme özelliği ile teras, bahçe, veranda dahil olmak üzere kullanım alanı oldukça geniştir. Korozyona karşı koruyucu kaplama sayesinde suya ve deniz tuzuna karşı daha fazla dayanıklılık gösterir. Ral kartelası üzerinden seçim yapılabilir, böylece metal sandalyenin kullanılacağı mekana en uygun renk belirlenebilir. Kolay temizlenebilen ürün, kullanıcı tarafından istenildiği zaman tekrar tekrar boyanabilir. Ekonomik fiyatlarla sunulan metal sandalye ile ilgili fiyat teklifi isteyiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metal.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk, desen  seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya bahçe, veranda, havuz yanı, teras, balkon gibi dış mekan alanlarda kullanılabilir. Cafe, restaurant, otel yemek alanları, bar, avm, coffee shop gibi ticari alanlar için idealdir.
  • Tarz: Vintage

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-102161T Dış Mekan Metal Kollu Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun