NEO-444105T Hastane Klinik Bekleme Kolsuz Koltuk

Hastane-Klinik-Bekleme-Kolsuz-Koltuk-NEO-444105T

NEO-444105T Hastane Klinik Bekleme Kolsuz Koltuk

Hastane Klinik Bekleme Kolsuz Koltuk modeli  insan yoğunluğunun fazla olduğu hastane, ofis, plaza, klinik, otel ve kamu kurumu olarak faaliyet gösteren yerlerin tasarımına şıklığı ve rahatlığı sayesinde dekoratif bir hava katıyor. Yoğun kullanımdan deforme olmadan uzun yıllar kuıllanılabiliyor.

Hastane Klinik Bekleme Kolsuz Koltuk modeli hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Hastane Klinik Bekleme Kolsuz Koltuk

Hastane Klinik Bekleme Kolsuz Koltuk modeli hastane, ofis, plaza, klinik, otel ve kamu kurumu olarak faaliyet gösteren yerlerin tasarımına şıklığı ve rahatlığı sayesinde ayrı bir hava katıyor.

İnsan yoğunluğunun fazla olduğu bina girişi, yönetici ve bekleme odaları ile lobi gibi alanlarda rahat bir bekleme deneyimi sunmak üzere tasarlanan koltuk, uzun yıllar dayanıklılığını koruyabiliyor. Modelin sağlamlığında gövde imâlatında kullanılan birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı büyük rol oynuyor. Oturumda konforu sağlayan yüksek dansiteli sünger dolgu dayanıklılığıyla ürünün tercih edilmesine katkıda bulunuyor.

Hastane Klinik Bekleme Kolsuz Koltuk ile Rahat Bekleme Deneyimi

Koltuğun döşemesi için aralarında süet, nubuk, keten, pamuk, keten ve suni deri gibi seçeneklerin yer aldığı farklı tür, renk ve desenlerde deri veya kumaş uygulaması yapılıyor. Ürünün kromaj kaplama metal ayakları kullanıcının tercihine göre istenilen renge boyanabiliyor.

NEO-444100T Hastane Klinik Bekleme Alanı Koltuğu olarak da üretilen model, sipariş hâlinde üretim programında yer alıyor. 50 x 68 x 88 (G x D x Y) cm boyutlarındaki model, şık ve konforlu görünümüyle kullanıldığı her yere rahatlıkla uyum sağlıyor.

Opsiyonları;

  • Hastane Klinik Bekleme Kolsuz Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.50cm d.68cm h.88cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Modern Koltuk ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-444105T Hastane Klinik Bekleme Kolsuz Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun