NEO-444100T Hastane Klinik Bekleme Alanı Koltuğu

Hastane-Klinik-Bekleme-Alani-Koltugu-NEO-444100T

NEO-444100T Hastane Klinik Bekleme Alanı Koltuğu

Modern ve şık tasarımı ile göz dolduran Hastane Klinik Bekleme Alanı Koltuğu, hem tarzına hem de rahatlığına önem veren işletmelerin bekleme alanları için tasarlanmıştır. Hastane bekleme alanlarının yanı sıra ofis, plaza, fabrika, klinik, otel, kamu kurumu gibi alanların bekleme bölümlerinde kullanmak için idealdir.

Hastane Klinik Bekleme Alanı Koltuğu hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Hastane Klinik Bekleme Alanı Koltuğu

Modern ve şık tasarımı ile göz dolduran Hastane Klinik Bekleme Alanı Koltuğu, hem tarzına hem de rahatlığına önem veren işletmelerin bekleme alanları için tasarlanmıştır. Sünger kullanılan döşemeli bölüm için farklı renk, desen ve kumaş alternatifleri sunar. İstendiği takdirde ürünün kol dinlendirme kısmı kaldırılarak kolsuz olarak da sipariş verilebilir.

Geniş Bir Kullanım Alanı Sunan Bekleme Alanı Koltuğu

Hastane bekleme alanlarının yanı sıra ofis, plaza, fabrika, klinik, otel, kamu kurumu gibi alanların bekleme bölümlerinde kullanmak için idealdir. Ek olarak ev dekorasyonunda da oturma gruplarının bir parçası olarak değerlendirilebilir.

Kayın ağacından yapılan gövdesi uzun süreli kullanımda dayanıklılık sağlar. 1. kalite malzeme ile üretilmiştir. Ergonomik yapısı sayesinde ziyaretçilere konforlu bir bekleme süreci yaşatır. Sırt kısmında yer verilen kabartılar uzun bekleme sürelerinde bile rahatlıktan ödün vermez.

Bekleme odası dekorasyonu içerisinde yer verilen sehpalar ve dergilik gibi parçalarla da uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Zarif ve sade olduğu kadar iddialı bir görünüm de sunan bekleme alanı koltuğu, bekleme odalarında sıcak ve trend bir hava yakalamak için tercih edilebilir. Hastane Klinik Bekleme Alanı Koltuğu hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Hastane Klinik Bekleme Alanı Koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.65cm d.68cm h.88cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, NEO-444105T Hastane Klinik Bekleme Kolsuz Koltuk olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-444100T Hastane Klinik Bekleme Alanı Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun