NEO-449101T Otel Cafe Ahşap Ayaklı Koltuk

Açıklama

Otel Cafe Ahşap Ayaklı Koltuk

Yalın tasarımı ve dayanıklı gövde yapısı ile Otel Cafe Ahşap Ayaklı Koltuk her mekana uyum gösteriyor. Ahşap gövde üzerine inşa edilen yoğun süngerli minder ve sırt bölümleri rahat bir oturma pozisyonu sağlıyor. Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen ahşap ayaklı kafe koltuğu, doğal malzemenin mekan tasarımına kattıığı canlılık hissini tamamlıyor. Yüksek dansiteli sünger döşeme sayesinde hem sırt hem oturma bölümü uzun saatler beklemeyi gerektiren mekanlarda bile misafirler için konforlu bir kullanım yaratıyor.

 

Country Tarzında Neo Otel Cafe Ahşap Ayaklı Koltuk

Desen ve renk çeşitliliğine sahip döşeme, kol ve sırt süngerleri kafe koltuğunu hem iç hem dış mekanda kullanıma uygun hale getiriyor.

Sade iç ve desenli dış yüzeyi ile koltuk döşemesi country tarzı mobilyalara mükemmel uyum sağlıyor.

Suni deri, nubuk, süet ve kadife seçenekleri iç dekorasyondaki konsepte paralel olarak, ürünü bir lobi koltuğu veya ofis mobilyası biçimine dönüştürüyor.

Ürün, silinebilen ve yıkanabilen pamuk, keten, akrilik kumaşlardan da üretilebiliyor.

İstenilen renge boyanabilen ahşap ayakları sayesinde restoran ve otel gibi işletmelerde tekli koltuk ya da oturma grubu elementi olarak işlev kazanıyor.

60 cm derinlik, 57 cm genişlik ve 91 cm yükseklik boyutları ile hastane, otel, plaza gibi kalabalık ziyaretçilerin bulunduğu ortamlara kolaylıkla konumlanabiliyor.

Ahşap ayaklı kafe koltuğun siparişi öncesi teslimat süresi, renk kartelası ve logolu üretim detayları hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Otel Cafe Ahşap Ayaklı Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.60cm d.57cm h.91cm
  • Kullanım Yeri: Otel, cafe, restaurantlar işletmeleri ile ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Ahşap ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Koltuk ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-449101T Otel Cafe Ahşap Ayaklı Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun