NEO-447101T İç Mekan Cafe Koltuğu

Ic-Mekan-Cafe-Koltugu-NEO-447101T

NEO-447101T İç Mekan Cafe Koltuğu

Otel, restoran, cafe gibi işletmelerin yanı sıra hastane, ofis, klinik, fabrika, kamu kurumu ve plaza gibi iş yerlerinin dekorasyonu için tasarlanan İç Mekân Cafe Koltuğu, sade ve modern tasarımıyla en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

İç Mekan Cafe Koltuğu hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

İç Mekan Cafe Koltuğu

Otel, restoran, cafe gibi işletmelerin yanı sıra hastane, ofis, klinik, fabrika, kamu kurumu ve plaza gibi iş yerlerinin dekorasyonu için tasarlanan İç Mekân Cafe Koltuğu, sade ve modern tasarımıyla en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Şık Tasarım Detaylarına Sahip İç Mekan Cafe Koltuğu

Kurumlarda insan yoğunluğunun en fazla olduğu lobi, yönetici ve bekleme odası, bina girişi gibi alanlarda uzun yıllar dayanıklılığını koruyan ürün, rahat kullanıcı deneyimi avantajıyla çok beğeniliyor.

Model, şık tasarım detayları ve kaliteli teknik özellikleriyle Cafe Mobilyası olarak dikkat çeken ürünler arasında bulunuyor. Ürünün ahşap gövde tasarımında birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacına yer veriliyor. Koltukta ahşap olarak tercih edilen ayaklar kullanıcının istediği renge boyanıyor.

Kartela Seçenekleri Döşemeli Kısımda Konforu Destekliyor

Modelin oturma kısmında rahat kullanıcı deneyimini desteklemek üzere yüksek dansiteli sünger materyal tercih ediliyor. Koltuğun döşemeli kısımlarına ise süet, suni deri, nubuk, kadife, pamuk, keten ve akrilik gibi seçeneklerin yer aldığı farklı tür, desen ve renklerde kumaş veya deri uygulanabiliyor.

Ürünün 55 x 54 x 75 (G x D x Y) cm olarak tasarlanan ergonomik boyutları her mekânda kullanılabilmesini mümkün kılıyor. Sipariş verilmesi hâlinde üretim programına alınan koltuk hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • İç Mekan Cafe Koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.55cm d.54cm h.75cm
  • Kullanım Yeri: Otel, cafe, restaurantlar işletmeleri ile ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Ahşap ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Koltuk ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-447101T İç Mekan Cafe Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.