NEO-300307T Döşemeli Cafe Koltuk Ahşap Ayaklı

NEO-300307T-Döşemeli-Cafe-Koltuk-Ahşap-Ayaklı-1

NEO-300307T Döşemeli Cafe Koltuk Ahşap Ayaklı

Döşemeli Cafe Koltuk Ahşap Ayaklı modelini dilerseniz cafe, food court, restaurant gibi yeme içme sektörlerinde ve otel, alışveriş merkezi gibi mekanlarda kullanabilirsiniz

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Teslimat Süresi: 7-10 İş Günü İçerisinde Teslim Edilir.

Açıklama

Döşemeli Cafe Koltuk Ahşap Ayaklı

Yuvarlak hatları ve hareketli ayak detayıyla dikkat çeken döşemeli koltuk modeliyle, iç mekan tasarımlarınıza modern bir ekleme yapabilirsiniz. Ürünü dilerseniz cafe, food court ve restaurant gibi yeme içme sektörlerinde ya da otel, alışveriş merkezi ve sosyal tesis gibi geniş ve kalabalık mekanlarda da kullanabilirsiniz.

Oturum ve sırt kısmı için döşeme uygulaması yapılan ürünün gövdesi ise birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Döşeme ve ahşap kalitesi ile uzun bir kullanım ömrü sunuyor. Yaslanma alanının derinliği ve kolçak özelliği sayesinde daha sağlıklı bir oturum alanı yaratıyor. Koltuğun arka ayaklarındaki zarif hareket detayı tasarıma dinamik bir hava katıyor.

Koltuk üzerinde küçük değişiklikler yaparak daha kişisel bir tasarım elde edebilir ve mekanınızın genel tasarımıyla bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Döşeme kumaşı için farklı bir renk ya da desen seçebilir veya deri uygulaması ile de kaplatabilirsiniz. Ürünün ahşap rengini ise dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Döşemeli cafe koltuk modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım seçeneklerinizi görüşmek ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap ayak 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı.. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Cafe, restaurant, otel, food court, sosyal tesis, alışveriş merkezi gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Cafe mobilyalarının toptan satışı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“NEO-300307T Döşemeli Cafe Koltuk Ahşap Ayaklı” için yorum yapan ilk kişi siz olun