NEO-300314T Döşemeli Metal Ayaklı Sandalye Horeca

NEO-300314T-Dosemeli-Metal-Ayakli-Sandalye-Horeca-1
NEO-300314T-Dosemeli-Metal-Ayakli-Sandalye-Horeca-3
NEO-300314T-Dosemeli-Metal-Ayakli-Sandalye-Horeca-2

NEO-300314T Döşemeli Metal Ayaklı Sandalye Horeca

0 out of 5

Horeca sektörü için ideal sandalye, kumaş veya deri ile döşenebilir. Kapitoneli döşeme yapılabilir. Metal ayak farklı renklere boyanabilir, krom, bakır, pirinç gibi kaplamalar yapılabilir. Metal ayağa alternatif olarak ahşap ayak tercih edilebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Teslimat Süresi: 7-10 İş Günü İçerisinde Teslim Edilir.

Açıklama

Döşemeli Metal Ayaklı Sandalye Horeca

  • Rahat oturuma ve beğenilen tasarıma sahip sandalye, horeca sektörü için oldukça avantajlıdır. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, bar dekorasyonlarında, uzun yıllar dayanıklılığını korur. Bu sandalye yükseklik ayarlı metal ayak veya ahşap ayak ile de üretilebilir. Kullanım alanı oldukça fazladır. Yemek sandalyesinin yanı sıra toplantı salonu sandalyesi, ofis sandalyesi olarak da kullanılabilir.
  • Döşeme için renk ve desen seçimi yapılabilir. Farklı türlerde deri veya kumaş kullanılabilir. Sandalyenin döşemesi kapitoneli yapılabilir.
  • Sandalyenin ayağı statik boyalıdır. Ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre krom, bakır, pirinç gibi kaplamalar uygulanabilir.
  • Sandalye ölçüleri w.56cm d.59cm h.86cm
  • Yüksek kalite standartlarında üretilen yemek sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo