lobi koltuğu

Lobi Koltuğu Modelleri

Konforu ön planda tutarak tasarladığımız lobi koltuğu modellerimizde sizlere birçok farklı alternatifi bir arada sunmaktayız.

Otel ve Restaurant Lobi Koltuğu

Lobi koltuklar özellikle otel işletmelerinde son derece önemli bir yere sahiptir. Her konsepte uygun tasarladığımız lobi koltuğu modellerimiz ile konuklarınızı en yüksek konforda ağırlayabilirsiniz. Lobi koltuğu tasarımlarında restaurant ve benzeri mekanlarda da çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Cafe ve Bar Lobi Koltuğu Tasarımı

Modern görüntüsü ile ön plana çıkan lobi koltuğu tasarımlarımız cafe için de sizlere en şık çözümü sunmaktadır. Bar bekleme salonunda gelen müşterilerin konforu en üst seviyelerde yaşama için lobi koltuğu tasarımlarımız büyük ilgi görmektedir.

Ofis Lobi Koltuğu Modelleri

Konforlu bir ofis alanına sahip olabilmeniz için size özel lobi koltuğu tasarımlarımız ile işinizi kolaylaştırıyoruz. Home ofis konseptine uygun çizgilerde de tasarımını yaptığımız lobi koltuğu modellerimiz ile daha şık mekanlara sahip olabilirsiniz.

Hastane ve AVM Lobi Koltuğu

Konfor özellikle hastane ve benzeri alanlarda çok büyük bir öneme sahiptir. Rahat kullanım olanağına sahip olan lobi koltuklarımız hasta ve yakınlarının beklerken kendini daha konforlu hissetmesini sağlıyor. Lobi koltuğu tasarımlarımız AVM kullanımı için de sizlere sayısız şık ve modern seçeneği bir arada sunuyor.